Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31208 miejsce

PKP zawiozą Cię do Łodzi, ale na inną stację

Pasażerowie podróżujących z Łodzi i do Łodzi, przez nadchodzące cztery dni napotkają na utrudnienia. Wszystko wiąże się z kolejnym etapem remontu trasy Łódź - Warszawa.

Pociąg pośpieszny "Telimena" relacji Łódź Fabryczna - Warszawa Wschodnia w wieczornych kursach będzie do poniedziałku kursował zmienioną trasą. / Fot. Daniel Siwak (Archiwum)Od dziś do poniedziałku w związku z kolejnym etapem remontu torowiska na trasie Łódź - Warszawa, pasażerowie wieczornych pociągów z Łodzi i do Łodzi będą jechać dłużej i na inne dworce... Wszystko przez zamknięcie odcinka od stacji Łódź Widzew do stacji Łódź Andrzejów. Pociągi pośpieszne bieg będą kończyć na stacji Łódź Kaliska, osobowe dojadą do stacji Łódź Widzew skąd odjedzie autobus zastępczy do stacji Łódź Andrzejów, a stamtąd odjadą składy w odpowiednim kierunku.

Weekendowe zmiany


Odcinek linii kolejowej od stacji Łódź Widzew do stacji Łódź Andrzejów. Do poniedziałku pojawią się utrudnienia w wieczornym podróżowaniu na tej trasie. / Fot. Daniel Siwak | screen: Zumi.pl- Pośpieszny odjeżdżający z Łodzi Fabrycznej (odjazd: 20.06) do Warszawy Wschodniej, odjedzie ze stacji Łódź Kaliska o 20.45. W stolicy będzie o 23.13
- "Telimena" z Warszawy Wschodniej do Łodzi Fabrycznej (przyjazd: 22.07), przyjedzie na stacje Łódź Kaliska o 22.17.
- "Reymont" z Krakowa Płaszowa do Łodzi Fabrycznej (przyjazd: 22.17), przyjedzie na stacje Łódź Kaliska o 22.28.
- Pośpieszny z Warszawy Wschodniej do Łodzi Fabrycznej (przyjazd: 00.09), przyjedzie na stacje Łódź Kaliska o 00.21.

- Pociąg osobowy z Łodzi Fabrycznej do Piotrkowa Trybunalskiego (odjazd: 19.49) dojedzie do stacji Łódź Widzew gdzie pasażerowie przesiądą się na autobus zastępczy, który dowiezie ich do stacji Łódź Andrzejów. Tam o 20:23 odjedzie skład do Piotrkowa Trybunalskiego.
- Pociąg osobowy z Łodzi Fabrycznej do Skierniewic (odjazd: 20.19) dojedzie do stacji Łódź Widzew gdzie pasażerowie przesiądą się na autobus zastępczy, który dowiezie ich do stacji Łódź Andrzejów. Tam o 21.00 odjedzie skład do Skierniewic.]
- Pociąg osobowy z Łodzi Fabrycznej do Skierniewic (odjazd: 22.13) dojedzie do stacji Łódź Widzew gdzie pasażerowie przesiądą się na autobus zastępczy, który dowiezie ich do stacji Łódź Andrzejów. Tam o 23.15 odjedzie skład do Skierniewic.
- Pociąg osobowy z Koluszek do Łodzi Fabrycznej (przyjazd: 22.36) dojedzie do stacji Łódź Andrzejów gdzie pasażerowie przesiądą się na autobus zastępczy, który dowiezie ich do stacji Łódź Widzew. Tam o 22.47 odjedzie skład do Łodzi.

Od połowy sierpnia kolejne zmiany


Od 15 sierpnia w związku z kolejnym etapem robót znów ponownie rozkład pociągów do stolicy. Jak zapowiadają władze PKP w 2012 r. pociągi do Warszawy kursować będą z prędkością 160 km/h, a czas podróży skróci się do 65 minut (dziś podróż trwa nawet 3 godziny - przyp. red.). Wtedy też nowoczesne pociągi typu Actus będą wjeżdżać do nowego dworca wybudowanego 14 metrów pod ziemią.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

ciekawostka:

pociąg pospieszny jedzie z Wawy do Łodzi 3h 04'
pociąg pospieszny z Wawy do Koluszek + 20' oczekiwania + osobowy z Koluszek do Łodzi = 2h 54'

i jak tu być mądrym??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.