Facebook Google+ Twitter

PKW: są problemy z głosowaniem na podstawie zaświadczenia

Państwowa Komisja Wyborcza otrzymała wiele sygnałów o kłopotach z głosowaniem na podstawie zaświadczenia. Na tym tle często dochodzi do nieporozumień pomiędzy członkami komisji a wyborcami.

Czytaj więcej w serwisie: gazeta.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Ważnym jest ażeby Państwo było wyczulone na bolączki osób niepełnosprawnych lub chorych, lub po-powodziowców, którzy wiadomo że wszystkie dowody tożsamości utracili! Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli "szanownej" komisji nic nie dała moja sąsiadka, grupa inwalidzka i dowód osobisty to niech mnie tam zaniosą na wózku, albo przywiozą urnę do domu. Głosy takich jak ja, komisja ma głęboko w miejscu gdzie kończą się plecy. Czy kandydaci obawiają się że będziemy żebrali o podwyżkę rent i emerytur? Też płacimy składki i podatki, a jak byliśmy zdrowi to płaciliśmy na chorych i było OK.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety większość komisji taka była czym zabrano możliwość głosowania dla ogromnej rzeszy obywateli"2 kategorii".Żal o wstyd za takie państwo i taką OJCZYZNĘ.Jet to problem wielki bo wielu ludzi nie rozumie lub nie chce zrozumieć,że chorzy i niepełnosprawni potrzebują pomocy i serdeczności aby nie czuli się niepotrzebni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.