Facebook Google+ Twitter

Placebo, The Killers i The Roots na 6 edycji Coke Live Music Festival

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej organizatorzy CLMF przedstawili główne gwiazdy festiwalu. Są nimi Placebo, The Killers i The Roots.

6'Coke Live Music Festiwal / Fot. Sławomir OstrowskiCoke Live Music Festival 2012 odbędzie się w innym niż do tej pory terminie: 11-12 sierpnia. Jednak już 10 sierpnia w centrum Krakowa organizatorzy zaplanowali swoisty wstęp do festiwalu. Ponadto szereg imprez klubowych przygotowanych podczas festiwalu ma bardziej zintegrować imprezę z miastem. Szczegóły dotyczące przebiegu i rozmieszczenia imprez mają zostać podane w najbliższym czasie.

Zobacz relację video z przebiegu konferencji:


Bilety na 6 Coke Live Music Festiwal są już w sprzedaży. Ich ceny to:
Karnet dwudniowy - 200 PLN
Karnet dwudniowy z polem namiotowym – 225 PLN
Bilet jednodniowy – 125 PLN

The Killers pierwsza z zaprezentowanych gwiazd 6 CLMF / Fot. Sławomir OstrowskiJak co roku na festiwalowiczów czekać będzie pole namiotowe na 4000 osób.

Fanów The Killers zapewne ucieszy fakt, że podczas występu w Krakowie grupa zaprezentuje najnowsze utwory z przygotowanej na jesień tego roku nowej płyty. Kraków będzie pierwszym miastem, w którym będzie ich można posłuchać. To wielka gratka dla fanów, ponieważ zespół utrzymuje charakter nowej płyty w ścisłej tajemnicy i uczestnicy CLMF jako pierwsi poznają kierunek w jakim obecnie rozwija się zespól. Występ The Killers na CLMF będzie początkiem europejskiej trasy zespołu.

The Roots trzecia z zaprezentowanych gwiazd 6 CLMF / Fot. Sławomir OstrowskiMiłośnicy Hip-Hopu na pewno będą czekać na występ zespołu The Roots, który przylatuje za Stanów Zjednoczonych specjalnie na ten koncert. Będzie to jedyna okazja do zobaczenia i posłuchania tej grupy w Europie.

Placebo druga z zaprezentowanych gwiazd 6 CLMF / Fot. Sławomir OstrowskiDużą zmianą w dotychczasowej formule festiwalu jest start Coke Live Fresh Noise już podczas trwania festiwalu. Program CLFN startuje 11 sierpnia i będzie trwał przez wiele miesięcy po festiwalu, a zwycięzcy CLFN wystąpią na festiwalu w 2013 roku.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

O tak Piotrze już się nie mogę doczekać. The Killers to kapela, którą zawsze warto usłyszeć na żywo:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

W takim razie czekamy na sierpień ;) 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.