Facebook Google+ Twitter

Plany na I połowę roku 2010

Nasze plany na pierwszą połowę 2010 roku to aż sześć projektów organizowanych w skali całego kraju oraz co najmniej trzy na terenie województwa łódzkiego. Taka liczba projektów daje nam wynik ponad jednego przedsięwzięcia na miesiąc.

Styczeń to miesiąc w którym wystartujemy wraz z Klubem Bilardowym Frame ze wspólnym projektem „Studencka Liga Bilarda”. Drużyny składające się ze studentów zrzeszonych w organizacjach i kołach naukowych zagrają w dwie odmiany bilarda – popularną „ósemkę” oraz „dziewiątkę”. Oczywiście poza samą przyjemnością płynącą z gry przewidujemy nagrody rzeczowe.

Od lutego dołączymy do sieci dwóch ogólnopolskich projektów. Mianowicie po pierwsze ProActive Clubs wraz z Grupą Mateusza Grzesiaka NLP Polska. Przedsięwzięcie to skierowane jest do ludzi zainteresowanych rozwojem osobistym. Dziesięć procent ceny rynkowej to fantastyczne warunki dla osób, które chcą spróbować, a do tej pory nie mogły, gdyż oferowane szkolenia były po za ich zasięgiem finansowym.

Drugi skierowany jest zdecydowanie do studentek. Przedsiębiorcza Kobieta to cykl spotkań poświęcony rozwojowi biznesowemu i osobistemu kobiet. Za każdym razem na spotkaniu poza warsztatami będzie gość specjalny, czyli wyjątkowe panie, które opowiedzą o swoich sukcesach zawodowych.

Pozostając w sferach naszych pań proponujemy coroczną imprezę okolicznościową, którą organizujemy co roku w Łodzi z okazji Dnia Kobiet. Studenckie Święto Kobiet przygotowywane przez naszych koordynatorów to event realizowany w łódzkich pubach bądź klubach muzycznych i tanecznych. Zawsze towarzyszą mu świetne konkursy i niesamowite nagrody rzeczowe fundowane przez naszych sponsorów.

Marzec i kwiecień to dwa miesiące, podczas których zapraszamy na projekty cieszące się największym zainteresowaniem. Organizowane na skalę całego kraju, obejmujące dwadzieścia dwa regiony z całej Polski. Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości skierowane do licealistów w postaci wielkiego konkursu, w ramach którego będą mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu ekonomi, przedsiębiorczości i zarządzania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.