Facebook Google+ Twitter

Plastikowa Noc Młodych Zdolnych 2

Noc Młodych Zdolnych 2 to kolejna odsłona wydarzenia promującego projektantów mody. Pokaz Plastikowego w klubie Endorfina przyciągnął liczne grono fascynatów, w tym również naszych rodzimych celebrytów.

Drapowania/Plastikowy / Fot. Izabela Koptoń-Ryniec / modnaseniorka.pl27 stycznia stał się kolejną datą w kalendarzu Nocy Młodych Zdolnych, z których pierwsza odbyła się 22 października 2010 roku, przybliżając modele z kolekcji Agaty Krajewskiej. Tym razem swoje projekty przedstawił Mateusz Wójcik tworzący pod marką Plastikowy, a jedną z modelek, które pojawiły się na wybiegu była Ania Piszczałka, finalistka pierwszej polskiej edycji programu “Top Model".

Spodnie/Plastikowy / Fot. Izabela Koptoń-Ryniec / modnaseniorka.plW pokazie dominowały stonowane, bezpieczne barwy - szarości, biele i czerń w prostych fasonach z marszczeniami, niekiedy urozmaiconych fantazyjnymi drapowaniami. Jako że kolekcja obejmowała również fasony mody męskiej, na wybiegu pojawili się roznegliżowani modele prezentując w większości spodnie - długie wizytowe, jak też krótkie z myślą o czekającym nas ciepłym sezonie.

Sukienka z suwakiem/Plastikowy / Fot. Izabela Koptoń-Ryniec / modnaseniorka.plElementem spinającym kolekcję damską i męską, poza kolorystyką był niewątpliwie suwak, który stanowił charakterystyczny wyróżnik męskich bluz i niektórych damskich sukienek. Plastikowy przede wszystkim postawił na elegancki luz, odpowiedni zarówno na ulicę, jak i na niezobowiązujące przyjęcia.

Maria Niklińska / Fot. Izabela Koptoń-Ryniec / modnaseniorka.plA z jakim odbiorem spotkała się sama prezentacja? W klimat pokazu od samego początku wprowadzała gości Maria Niklińska, podczas gdy głosem czarowała Ada Fijał, dodając wydarzeniu szczyptę dekadencji. Wśród zaproszonych znaleźli się m.in. Jolanta Rutowicz, czy Michael Moritz, którzy z niewątpliwym zainteresowaniem przyglądali się temu wydarzeniu.

Ada Fijał / Fot. Izabela Koptoń-Ryniec / modnaseniorka.plDruga Noc Młodych Zdolnych okazała się po raz kolejny imprezą, na której warto być i poznawać najnowsze tendencje, z warsztatów tych, którzy owszem, podglądają wielkie wybiegi, ale już mają własne pomysły i pozwalają oddychać nam świeżością. Warto dodać, iż o efekt wydarzenia zadbały m.in. Magdalena Daniluk i Anna Lasmanowicz, które związane z Dilemmas Magazine, starają się wydobyć na światło dnia nieoszlifowane jeszcze perły.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.