Facebook Google+ Twitter

Płatek chce dokończyć dzieła

Aktualny trener Jagiellonii Białystok Artur Płatek wczoraj wieczorem na spotkaniu z przedstawicielem zarządu powiedział, że chce nadal trenować "Jagę". Kontrakt trenera będzie ważny jeszcze przez rok.

Trener Płatek zastanawia się co zrobić, by Jagiellonia grała jeszcze lepiej. / Fot. Michał Kardasz/Jagiellonia.netNa oficjalnej stronie klubu możemy przeczytać wypowiedź Płatka po spotkaniu: "Chcę w dalszym ciągu pracować w Białymstoku, a mam przecież jeszcze przez rok ważny kontrakt. Dostałem zapewniania, że wszystkie sprawy zostaną ustalone, że zostaną stworzone podwaliny, żeby ta cała nasza praca się nie rozsypała. Ustaliliśmy pewien plan działania, jak ma wyglądać harmonogram naszej pracy do 23 lutego kiedy to wznowimy rozgrywki w ekstraklasie".

Klub z Podlasia w tym sezonie wyrasta na najlepszego z beniaminków. W tabeli zajmuje dziewiątą pozycję z dwudziestoma trzema punktami. Jak tak dalej pójdzie "Jaga" może wyrosnąć na dobrego pierwszoligowca.

Trener Płatek młodzieńczą fantazję połączył z doświadczeniem graczy po trzydziestce i w sumie wyszedł mu ciekawy zespół. Mimo że zespół ma problemy finansowe, to trener, który odbył staże w Schalke Gelsenkirchen oraz VfL Bochum, nie poddaje się i ma nadzieję na lepsze jutro dla niego oraz klubu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.