Facebook Google+ Twitter

Platforma dla właścicieli i pośredników nieruchomości za darmo!

Starbroker – internetowa platforma łącząca właścicieli mieszkań ze sprawdzonymi pośrednikami – jest już za darmo dla każdego.

 / Fot. materiały prasoweDotychczas Starbroker był za darmo dla właścicieli nieruchomości, zaś pośrednicy musieli mieć wykupioną wersję premium Starbrokera, aby mieć dostęp do bazy klientów chcących sprzedać bądź wynająć mieszkanie. Od teraz zarówno właściciele mieszkań, jak i pośrednicy, mogą korzystać z platformy zupełnie za darmo. – Tym sposobem chcemy przekonać do naszego rozwiązania jeszcze więcej pośredników, a tym samym ułatwić właścicielom mieszkań współpracę z najlepszymi pośrednikami na polskim rynku nieruchomości – komentuje decyzję David Rice, jeden ze współzałożycieli i prezes Starbroker.pl.

W Polsce zaledwie co trzecia transakcja odbywa się przy udziale zawodowego pośrednika. Starbroker chce, by było ich dużo więcej.

Starbroker.pl niweluje niedogodności w komunikacji między sprzedającym/wynajmującym a agentem. Daje pośrednikom dostęp do tych właścicieli, którzy rzeczywiście chcą współpracować z agencjami, co ułatwia współpracę obu stronom. Właściciele natomiast mogą odnaleźć sprawdzonych pośredników z najlepszych agencji.

Starbroker działa w tej chwili w Warszawie, Wrocławiu i od września w Krakowie, a do końca roku zamierza być dostępy w ośmiu polskich miastach. W przyszłym roku planuje wyjść poza granice Polski.

Platforma jest dostępna pod adresem http://starbroker.pl/.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.