Facebook Google+ Twitter

Platforma internetowa Newsrm.TV ogłasza casting

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-08-07 21:14

Platforma internetowa Newsrm.TV ogłasza casting na osobowość telewizyjną. Najlepsi twórcy treści wideo zostaną zaproszeni do tworzenia autorskiego programu, który zostanie pokazany na stronie Newsrm.tv.

Na młodych dziennikarzy
i reporterów czekają też płatne staże w redakcji. „Jeżeli chcesz pracować w mediach elektronicznych i Internecie, na co dzień tworzysz materiały wideo i chcesz sprawdzić się w roli dziennikarza, reportera, prześlij nam próbkę swoich umiejętności na adres e-mail: twojaszansa@newsrm.tv i przyjdź na castingi, które odbędą się w w studio Newsrm.TV w Warszawie przy ul. Żelaznej 54. Wszystkich chętnych zapraszamy 8 i 12 sierpnia, w godzinach 10:00-16:00. Czekamy również na zgłoszenia kandydatów spoza Warszawy.” – zaprasza zarządzający platformą newsrm.tv Andrzej Gurazda.

Przykłady prac wideo w formie krótkich newsów lub fragmentów audycji z własnym udziałem trwające nie dłużej niż 3 minuty lub link do własnych produkcji należy przysłać najpóźniej na dzień przed castingiem. Uczestnicy, którzy prześlą próbki prac zostaną zarejestrowani i przesłuchani w pierwszej kolejności. Wystąpienia przed kamerą w studio Newsrm.TV oceniać będą doświadczeni wydawcy, dziennikarze oraz operatorzy z wieloletnią praktyką w ogólnopolskich mediach informacyjnych.

więcej informacji na www.newsrm.tv
(Iwona Kubicz)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: casting


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.