Facebook Google+ Twitter

Platforma show

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-12-11 07:47

"Gazeta Wyborcza" pisze, że Platforma Obywatelska będzie uczyć swoich posłów, jak sprzedać się w mediach. Szkolić ma Adam Łaszyn, który przygotował Donalda Tuska do telewizyjnej debaty z Jarosławem Kaczyńskim w ubiegłym roku.

Szkolenia medialne zaczną się w środę. "Chcemy wypromować nowe twarze "Wyborczej" - mówi "Gazecie" szef klubu PO Zbigniew Chlebowski. Dodaje, że w PO jest co najmniej kilkunastu posłów, którzy są świetni merytorycznie, a nie potrafią tej wiedzy pokazać.

Gazeta pisze, że plan PO ma już dopięty. Najpierw będą cztery spotkania Łaszyna ze wszystkimi posłami, a później zajęcia z wybranymi politykami, którzy będą najbardziej medialni. "W marcu chcemy wystartować z nowymi twarzami" - zapowiada Chlebowski.

Szkolenia będą kosztowały partię kilkanaście tysięcy złotych. Oprócz nich Platforma chce także ćwiczyć posłów w wysławianiu się i precyzyjnym formułowaniu komunikatów. "Tego ma uczyć językoznawca profesor Jerzy Bralczyk" - mówi dziennikowi polityk z kierownictwa Platformy.

Więcej na ten temat - w "Gazecie Wyborczej".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.