Facebook Google+ Twitter

Platforma ujawniła dane agenta Tomka

Dane agenta Tomka opublikowano w jednym z ostatnich numerów gazetki partyjnej Platformy Obywatelskiej - "POgłos".

"POgłos" opublikował wizytówkę Tomasza Małeckiego, z której można się dowiedzieć że słynny agent jest właścicielem firmy Work Management. Na wizytówce widnieje też numer telefonu komórkowego, mail, adres siedziby firmy oraz NIP. To nie wszystko. Publikacja została opatrzona komentarzem, w którym nazwano agenta "profesjonalnym diabłem w służbie Lucyfera", "kreacją z minionej epoki" oraz "tanim uwodzicielem i kombinatorem".

Cała sprawa wywołała oburzenie. Marek Suski z PiS uważa, że powinna się zająć tym prokuratura. Twierdzi, że partyjna gazetka chciała "spalić" agenta. - Agent Tomek zajmował się m.in. posłanką PO Beatą Sawicką. To przykre, że Platforma broni swoich ludzi takimi metodami - dodaje.

Innego zdania jest redaktor naczelna gazetki - Elżbieta Misiak-Bremer. Jej zdaniem agent Tomek "rozdawał wizytówki na lewo i prawo, więc nie było trudno zdobyć jedną z nich". - Wizytówkę opublikowaliśmy w charakterze ciekawostki - komentuje Misiak-Bremer. O dekonspiracji nie może być mowy. Nietrudno się domyślić, że agent nie używa już tego telefonu i adresu mailowego - twierdzi.

Źródło: tvp.info.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.