Facebook Google+ Twitter

Płatne staże w Parlamencie Europejskim dla osób niepełnosprawnych

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-03-25 16:55

15 marca 2010 Parlament Europejski rozpoczął rekrutację na płatne staże dla osób niepełnosprawnych. Chętni proszeni są o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem strony internetowej Parlamentu Europejskiego do 15 maja 2010. Staże rozpoczynają się 1 października 2010.

Strasburg. Siedziba PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO / Fot. PAP/Wiktor DąbkowskiParlament Europejski oferuje płatne staże dla osób niepełnosprawnych od 2006 roku. Ich celem jest ułatwienie integracji osób niepełnosprawnych w miejscu pracy, umożliwienie pewnej liczbie osób niepełnosprawnych zdobycia istotnego i cennego doświadczenia zawodowego oraz zapoznania się z pracą Parlamentu Europejskiego. Płatne staże są przyznawane na okres pięciu miesięcy, który nie podlega przedłużeniu.

Odbycie stażu nie gwarantuje zatrudnienia w przyszłości w Parlamencie Europejskim.

Staże odbywają się przede wszystkim w Brukseli i Luksemburgu, gdyż niektóre z Biur Informacyjnych w państwach członkowskich nie są jeszcze w stanie zapewnić odpowiedniego środowiska pracy.

Szczegółowe wymagania oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod adresem:
www.europarl.europa.eu.

Jeżeli istnieje potrzeba uzyskania formularza zgłoszeniowego w innej formie, należy skontaktować się z Biurem ds. Staży (ang. Traineeship Office), stages@europarl.europa.eu, określając swoje potrzeby (np. informacje podane dużym drukiem lub alfabetem Braille'a).

Piotr Wolski
Biuro Informacyjne PE w Polsce

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.