Facebook Google+ Twitter

Płatne wiadomości nową opcją na Facebooku

Zagraniczni użytkownicy największego portalu społecznościowego na świecie, testują nowe rozwiązanie, dotyczące wysyłania wiadomości do osób, niebędących na liście naszych znajomych.

Użytkownicy Facebooka z USA, są w trakcie testowania nowej funkcji dotyczącej płatnego przesyłania wiadomości do osób spoza listy posiadanych kontaktów. Usługa ma polegać na przekierowywaniu wiadomości z katalogu "Inne", w którym zazwyczaj widnieje spam, do skrzynki głównej, gdzie przechowujemy komunikaty od znajomych. Cena tego udogodnienia to 1 dolar - informuje natemat.pl

Facebook chce ułatwić kontakt
W katalogu "Inne" przechowywany jest spam, jednak czasem zdarza się również i tak, że mogą znaleźć się w nim ważne informacje od nieznajomych, które zostaną niezauważone. Aby uniknąć takich sytuacji i ułatwić kontakt między użytkownikami, wymyślono opcję, dzięki której, przy opłacie w wysokości 1. dolara, nasza wiadomość do nieznajomego, zostanie dostarczona wprost do jego głównej skrzynki odbiorczej. W opinii Facebooka koszty za tego typu usługę, będą zazwyczaj ponosić osoby i firmy, wykorzystujące portal w celach zawodowych.

Znajdź nas na Google+
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.