Facebook Google+ Twitter

Playr.pl: Pierwsze wrażenia Waldemara Pawlaka na temat iPada

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-05-10 18:39

Wicepremier Waldemar Pawlak wystąpił w telewizji... z iPadem. Internauta zaciekawiony tym faktem drążył ten temat i na Blipie uzyskał potwierdzenie. Okazuje się, że Pawlak jest entuzjastą internetu i nowoczesnych technologii. Od wielu lat jest użytkownikiem Linuksa.

 / Fot. screen/www.playr.plWaldemar Pawlak w iPadzie widzi następujące plusy: - Dopracowana konstrukcja, można powiedzieć: dopieszczona. Lekka i miła w dotyku. Bardzo dobrze odtwarza filmy. Dość dobrze działa przeglądarka internetowa. Fajnie dopieszczone aplikacje podstawowe - kontakty, kalendarz, notatki. Mapa to bajer pełny, z możliwością zwiększania przez ''rozciąganie'' i ''zawijania kartki'' aby zobaczyć menu. Podobnie przerzucanie kartek w kontaktach czy notatkach - czytamy na Playr.pl.

Głównym minusem iPada jest zdaniem Pawlaka: - Bardzo zamknięte urządzenie. Brak możliwości wgrania jakiejkolwiek informacji bez pośrednictwa iTunes. Brak wtyczki Flash Player sprawia, że nie wszystkie strony działają OK. Generalnie: urządzenie zamknięte na połączenie z Linuksem - puentuje.

Dla pełniejszej oceny potrzebne byłoby przetestowanie większej liczby aplikacji, standardowe są dość proste. Dla porównania: Nokia N900 - zupełnie inna filozofia, otwarta na użytkowników.

Źródło: Playr.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.