Facebook Google+ Twitter

Playstation 3 Slim od 1399 zł

Na targach GamesCom 2009 w Niemczech Sony zapowiedziało premierę odchudzonej wersji swojej konsoli stacjonarnej Playstation 3. Urządzenie będzie mniejsze i tańsze. Niestety, w Europie nie tak bardzo jak w USA.

 / Fot. SonyPrzewidywana cenach nowej platformy to 299 dolarów i tyle samo euro. Producent zapomniał chyba, że europejska waluta jest nieco droższa niż dolar. W Polsce konsole Playstation 3 mają kosztować 1399 oraz 1599 złotych w różnych wariantach.

A co nowego w odświeżonej PS3? Przede wszystkim wymiary. PS3 Slim jest o jedną trzecią mniejsza i lżejsza niż starsza siostra. Konsola ma czerpać też o 30 proc. mniej prądu. To wszystko przy zachowaniu wszelkiej funkcjonalności większej wersji.

PS3 Slim trafi do sklepów we wrześniu. Konsola będzie miała dała dysk twardy o pojemności 120 GB. Wraz z premierą PS3 Slim Sony zaprzestaje produkcji wersji dużej. To dobrze jak i źle. W nowej konsoli nie ma i nigdy nie będzie wstecznej kompatybilności sprzętowej czy systemowej. Sony całkowicie rezygnuje ze wsparcia gier z Playstation 2 na nowej platformie.

Więcej podobnych wiadomości przeczytacie na blogu GRRR.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nie wyglądasz na 59 lat ;) a i widze że przmyciłeś reklamę ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.