Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14510 miejsce

Plaża Open Zamość 2016

W sobotę na Rynku Wielkim w Zamościu, a także w OSiR rozgrywane były mecze eliminacyjne. Specjalnie dla licznie zgromadzonych kibiców organizatorzy przygotowali też niespodziankę w postaci Meczu Gwiazd.

 / Fot. Tadeusz KowalskiO godz. 19:00 na Rynku Wielkim w Zamościu odbył Mecz Gwiazd, w którym reprezentacja Zamościa zmierzyła się z gwiazdami siatkówki. W zamojskiej drużynie wystąpili: Agata Jabłońska, Adam Gaca, Karol Tytoń, Grzegorz Płatek oraz Robert Buczyński. Drużynę gwiazd tworzyli Magdalena Saad, Michał Matyja, Kamil Kwasowski oraz Marcin Prus.

A tak przedstawiają się wyniki sobotnich zmagań:

Turniej kobiet:

 / Fot. Tadeusz KowalskiPierwsza runda:
1. Wardak/Saad – Sulej/Pakuła 2:0 (21:10, 21:9)
2. Kirszenstein/Chyła – Legieta/Kosobucka 1:2 (21:18, 23:25, 15:17)
3. Jundziłł/Gierczyńska – Tokarska/Tylutki 0:2 (13:21, 14:21)
4. Radkowiak-Kiedacz/Świech – Gruszczyńska/Adamek 0:2 (15:21, 11:21)
5. Horbacz/Tomala – Jagła/Bojko 2:1 (21:12, 18:21, 15:8)
6. Karasiewicz/Adamska – Płodowska/Gruczek 2:0 (21:19, 21:13)
7. Rapacz-Matras/Szychowska – Biranowska/Świstek 2:0 (27:25, 21:12)
8. Wołoszyn/Zdon – Kłoda/Gorzka 2:0 (21:15, 21:13)

 / Fot. Tadeusz KowalskiDruga runda:
9. Wardak/Saad – Legieta/Kosobucka 2:0 (21:12, 22:20)
10. Tokarska/Tylutki – Gruszczyńska/Adamek 2:1 (15:21, 21:18, 15:12)
11. Horbacz/Tomala – Karasiewicz/Adamska 1:2 (21:19, 17:21, 10:15)
12. Rapacz-Matras/Szychowska – Wołoszyn/Zdon 2:0 (21:13, 26:24)

 / Fot. Tadeusz Kowalskimiejsca 13-16:
13. Kłoda/Gorzka – Biranowska/Świstek 0:2 (18:21, 14:21)
14. Płodowska/Gruczek – Jagła/Bojko 2:0 (21:17, 21:17)
15. Radkowiak-Kiedacz/Świech – Jundziłł/Gierczyńska 2:1 (21:23, 21:18, 15:10)
16. Kierszenstein/Chyła – Sulej/Pakuła 2:0 (21:18, 21:18)

 / Fot. Tadeusz KowalskiMiejsca 9-12:
17. Biranowska/Świstek – Gruszczyńska/Adamek 0:2 (11:21, 16:21)
18. Płodowska/Gruczek – Legieta/Kosobucka 2:0 (21:12, 21:2)
19. Radkowiak-Kiedacz/Świech – Wołoszyn/Zdon 1:2 (8:21, 22:20, 5:15)
20. Kirszenstein/Chyła – Horbacz/Tomala 2:1 (18:21, 21:18, 15:10)

 / Fot. Tadeusz KowalskiO wejście do półfinału:
21. Wardak/Saad – Tokarska/Tylutki 2:0 (21:10, 21:15)
22. Karasiewicz/Adamska – Rapacz-Matras/Szychowska 1:2 (21:18, 9:21, 5:15)

miejsca 7-8:
23. Gruszczyńska/Adamek – Płodowska/Gruczek 2:0 (21:16, 21:15)
24. Wołoszyn/Zdon – Kirszenstein/Chyła 2:1 (21:23, 21:17, 15:11)

Turniej mężczyzn:

 / Fot. Tadeusz Kowalski / Fot. Tadeusz KowalskiPierwsza runda:
1. Dzikowicz/Parcej – Oleksy/Płecha 2:1 (20:22, 21:12, 15:9)
2. Kaszewiak/Kaszewiak – Kobierecki/Kaczmarski 2:0 (24:22, 24:22)
3. Lewicki/Lenc – Prus/Okrzeja 2:0 (21:17, 21:14)
4. Kaniewski/Furtak – Łysikowski/Paszkowski 0:2 (15:21, 14:21)
5. Lewicki/Maziarek – Gregorowicz/Kańczok 2:0 (21:15, 21:8)
6. Krzyżanowski/Szabłowicz – Zarankiewicz/Korycki 0:2 (17:21, 20:22)
7. Paszkowski/Białecki – Kwasowski/Kujawski 0:2 (17:21, 19:21)
8. Radojewski/Malec – Matyja/Szczepanik 2:0 (21:15, 21:16)

 / Fot. Tadeusz KowalskiDruga runda:
9. Dzikowicz/Parcej – Kaszewiak/Kaszewiak 2:0 (21:17, 21:15)
10. Lewicki/Lenc – Łysikowski/Paszkowski 1:2 (23:21, 12:21, 11:15)
11. Lewicki/Maziarek – Zarankiewicz/Korycki 2:0 (21:14, 21:16)
12. Kwasowski/Kujawski – Radojewski/Malec 2:1 (16:21, 21:17, 15:12)

 / Fot. Tadeusz KowalskiMiejsca 13-16:
13. Matyja/Szczepanik – Paszkowski/Białecki 0:2 (19:21, 15:21)
14. Krzyżanowski/Szabłowicz – Gregorowicz/Kańczok 0:2 (18:21, 18:21)
15. Kaniewski/Furtak – Prus/Okrzeja 2:0 (21:19, 21:19)
16. Kobierecki/Kaczmarski – Oleksy/Płecha 0:2 (23:25, 18:21)

 / Fot. Tadeusz KowalskiMiejsca 9-12:
17. Paszkowski/Białecki – Lewicki/Lenc 0:2 (19:21, 15:21)
18. Gregorowicz/Kańczok – Kaszewiak/Kaszewiak 2:1 (19:21, 21:13, 15:10)
19. Radojewski/Malec – Kaniewski/Furtak 2:0 (21:10, 21:15)
20.Oleksy/Płecha – Zarankiewicz/Korycki 0:2 (13:21, 12:21)

o wejście do półfinału:
21. Dzikowicz/Parcej – Paszkowski/Łysikowski 0:2 (19:21, 19:21)
22. Lewicki/Maziarek – Kwasowski/Kujawski 0:2 (13:21, 18:21)

 / Fot. Tadeusz Kowalskimiejsca 7-8:
23. Lewicki/Lenc – Gregorowicz/Kańczok 0:2 (18:21, 13:21)
24. Radojewski/Malec – Zarankiewicz/Korycki 2:0 (21:18, 21:18)

Program w niedzielę 24 lipca wygląda następująco:

 / Fot. Tadeusz KowalskiOSiR – ul. Królowej Jadwigi 8
10:30 ćwierćfinały mężczyzn (mecze 25, 26)
11:30 ćwierćfinały kobiet (mecze 25, 26)
12:30 półfinały mężczyzn(mecze 27, 28)
13:30 półfinały kobiet (mecze 27, 28)

 / Fot. Tadeusz Kowalski / Fot. tRynek Wielki:
14:30 pokazy Zumby
15:30 mecz o 3. miejsce kobiet
16:00 Vylejbalon
16:30 mecz o 3. miejsce mężczyzn
17:30 pokazy zumby
18:30 finał kobiet (transmisja w TVP Sport)
19:30 finał mężczyzn (transmisja w TVP Sport)

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.