Facebook Google+ Twitter

Plebiscyt "Twardy Orzech". Zobacz, kto już został zgłoszony

Wiadomości24.pl, wspólnie z Programem 1 Polskiego Radia prowadzą plebiscyt "Twardy Orzech". Szukamy tych, którym udało się przyczynić do rozwiązania istotnego, społecznego problemu. To już kolejna edycja plebiscytu, służącego wyłonieniu osób ponadprzeciętnych.

 / Fot. Program 1 Polskiego RadiaZnasz takich ludzi? Uważasz, że powinno się ich docenić? Prześlij zgłoszenie na adres mailowy: orzech@polskieradio.pl, lub na adres pocztowy: Polskie Radio - SA , Program 1, 00-977 Warszawa, Al. Niepodległości 77/85. Zgłoszeń dokonywać można także w serwisie Wiadomości24.pl. Aby to zrobić, wystarczy zarejestrować się i nadesłać tekst, zawierający opis dokonań kandydata. Zgłoszenie musi zawierać aktualny adres mailowy i numer telefonu kandydata.

 / Fot. Wiadomości24.plTo już kolejna edycja plebiscytu, służącego wyłonieniu osób ponadprzeciętnych. Rzeźbioną w srebrze i złocie statuetką, nagrodą Plebiscytu, wyróżniani w poprzednich latach byli m.in. Jerzy Owsiak, Anna Dymna (za osiągnięcia jej fundacji "Mimio wszystko"), Norman Davies, autor monumentalnych opracowań historii Polski, czy Ewa Błaszczyk, inicjatorka akcji "Budzimy do życia".

Na zgłoszenia czekamy do 12 grudnia. Do 10 stycznia 2010 roku jury, powołane przez Program 1 Polskiego Radia, wybierze spośród zgłoszonych kandydatów pięcioro finalistów plebiscytu. Ich sylwetki będą przedstawione na antenie radia i w internecie, w tym także na stronach Wiadomości24.pl. Wygra ten, na kogo słuchacze i internauci oddadzą najwięcej głosów, przesłanych w formie SMS-ów.
 / Fot. Wiadomości24.pl
Regulamin Plebiscytu "Twardy Orzech" znajdziesz tutaj

Barbara Kaznowska kandydatką w plebiscycie Twardy Orzech
Mikołaj warszawski zgłoszony do plebiscytu
Znany dziennikarz kandydatem w plebiscycie Twardy Orzech
Jadwiga Sobol kandydatką w plebiscycie Twardy Orzech
Pamięci profesora Religi. Zgłoszenie do plebiscytu.
Euzebiusz Marciniak, zapomniany hobbysta z Bytowa.
Elżbieta Świączkowska: warto pomagać dzieciakom.
Twardy orzeszek, czyli Aleksandra Daukszewicz.

Wciąż możecie zgłaszać kandydatów!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.