Facebook Google+ Twitter

Pliki wizytówek dla dziennikarzy Wiadomości24.pl

Dzięki Krzysztofowi, naszemu nowemu grafikowi, już je mamy. I prześlemy każdemu Autorowi Wiadomości24.pl, któremu mogą się przydać. Warunkiem jest posiadanie statusu co najmniej "Reportera".

 / Fot. Krzysztof DąbrowskiOferujemy wizytówki w pliku eps. Wybaczcie, naprawdę nie będziemy w stanie opracowywać ich i drukować spersonalizowanych (jak się czasem mówi) wersji. Możemy za to rozsyłać wariant pozwalający w każdym zakładzie poligraficznym na dodanie swego imienia, nazwiska, numeru telefonu i adresu e-mail.

Jeśli ktoś potrafi, dane może wstawić samodzielnie. Liczę, że w takim wypadku pomoże też innym. Mam nadzieję, że wizytówki ułatwią Wam kontakty z rozmówcami i tworzenie coraz lepszych materiałów. Dziennikarzy W24, zainteresowanych wizytówkami, proszę o kontakt mailowy z Agatą Marczewską lub Lidią Raś. (a.marczewska@wiadomosci24.pl i i.ras@wiadomosci24.pl).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

kontakt mailowy z Agatą Marczewską lub Lidią Raś. (a.marczewska@link i i.ras@link Panie przyślą na e-mail.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak to sie pobiera?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wizytówkę zrobiłam sobie sama, tego pliku co otrzymałam nie mogę otworzyc. Nie wiem w jakim programie jest zrobiony.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Beato Ty na pewno dostaniesz wizytówki, dla mnie same wizytówki i tak nic nie dają bo nie przeprowadzam wywiadów i nie piszę felietonów, a jeżeli któreś moje zdjęcie albo filmik są godne pokazania to mówię osobie, którą ująłem w kadrze że może siebie obejrzeć i opowiedzieć jak to wyszło. Sąsiadka jest szczęśliwa że została zauważona przez obcych dla niej ludzi i dostała komentarze, a nawet trochę się wzruszyła jak jej odtworzyłem piosenkę, którą dołączyła Pani BS. o legitymację nie będę się płaszczył bo i tak jestem podobno mało aktywny. Mam dopiero 71 artykułów, 412 komentarzy i 6 galerii.
Życzę wszystkim powodzenia i aktywności.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda, że nie mam bo napewno mi się przyda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Karolina ma rację, ja nie dość że nie mam legitymacji to i nie dostanę wizytówek, będę w dalszym ciągu opisywał to co widzę z okna na próby wyjścia z domu nie ma szans.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja mam swoje, ale bez adresu waszego budynku tylko wasze logo i moje zdjęcie na wizytówce

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gwoli wyjaśnienia. Krzysztof nie projektował wizytówek :) Odtworzył pierwotny wzór, używany przez Ojców (i Matki) Założycieli W24 :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 08.04.2010 22:14

Dobre, ale po czasie:) Już dawno wydrukowałem sobie, troszeczkę więcej pracy przy projektowaniu, ale efekt, nawet, nawet :) Najwyżej moje będą się różniły od proponowanych:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jakem pomysłodawczyni pierwszych wizytówek, mam jeszcze kilka w świątecznym... w torebce. Z adresem: Lewartowskiego 6. ;))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.