Facebook Google+ Twitter

Płk Mikołaj Przybył opuścił szpital. Wraca do domu w Poznaniu

Prokurator wojskowy płk Mikołaj Przybył opuścił wczoraj po godzinie 21 Szpital Wojskowy w Bydgoszczy. Z placówki wypisał się na własne żądanie.

O opuszczeniu oddziału psychiatrii poniformowali oficjalne pracownicy Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy. Prokurator Przybył został przewieziony tam ze szpitala w Poznaniu, gdzie znalazł się po emocjonalnej konferencji na której postrzelił się w policzek.

Poddawana w wątpliwość przez wielu specjalistów próba samobójcza, miała miejsce w gmachu Prokuratury Wojskowej w Poznaniu 9.01.2012 roku.
Pułkownik Przybył w Bydgoszczy przebywał od 12.01. do 10.02. na oddziale psychiatrycznym, aby lekarze, na zlecenie Naczelnej Prokuratury Wojskowej, mogli wykonać analizę psychologiczno-psychiatryczną.

Jak poinformowano, ma ona zostać sporządzona w ciągu tygodnia.
Na jej podstawie NPW zdecyduje, czy Mikołaj Przybył może nadal zajmować stanowisko zastępcy wojskowego prokuratora okręgowego ds. przestępczości zorganizowanej w Poznaniu.

Pułkownik nie chciał spotykać się z dziennikarzami, dlatego z terenu placówki wyjechał nieoznakowanym samochodem. Na najbliższy czas posaida zwolnienie lekarskie.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.