Facebook Google+ Twitter

Płoccy Autorzy Wiadomości24.pl zadebiutowali w gazecie "Deptak"

30 listopada, w Płocku ukazał się pierwszy numer magazynu "Deptak", wydany przez gazetę Polska The Times. Na stronach gazety ukazały się teksty autorów Wiadomości24.pl: Damiana Kazaka i Michała Wojdy.

Tekst Damiana Kazaka / Fot. PolskapressePierwszy "Deptak" ukazał się pod koniec maja, jako dodatek do Kuriera Lubelskiego. O projekcie, w czerwcu, w naszym serwisie pisał dziennikarz obywatelski Marek Szymaniak, który zaangażował się w tworzenie lubelskiego periodyku.

Płock, to kolejne po Lublinie, miasto w którym dziennikarze obywatelscy mogą tworzyć treści do gazety papierowej. W pierwszym numerze płockiego "Deptaka" ukazały się teksty dziennikarzy Wiadomości24.pl, pochodzących z tego miasta.

Tekst Michała Wojdy / Fot. PolskapresseMichał Wojda stworzył materiał o nowym torze gokartowym w mieście. Damian Kazak "popełnił" dwa materiały. Pierwszy dotyczył blogów, drugi opisywał czym są WIeczory Chwały organizowane przez Duszpasterstwo Akademickie "Petroklezja" w Płocku.

Obu autorom gratulujemy i mamy nadzieję, że niedługo będziemy mogli donieść o ich kolejnych sukcesach dziennikarskich :)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 08.12.2009 21:36

Czasem częściej materiały mogły by się ukazywać, tym bardziej, że na w24 jako pierwsze a niekiedy jedyne się ukazują ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.