Facebook Google+ Twitter

Płock. Czterolatek chodził po ulicy w samej bieliźnie

31 grudnia, godzinę przed północą, płocka policja powiadomiona została o pozostawionym bez opieki czteroletnim chłopcu, błąkającym się po ulicach miasta w samych majteczkach. Policjanci znaleźli 23-letnią matkę. Była pijana.

 / Fot. Mateusz WawrowskiDyżurny policji około godz. 23 został poinformowany przez mieszkankę Płocka o błąkającym się na ulicy małym chłopcu. Czterolatek chodził po ulicy w samej bieliźnie.

Policjanci przybyli na miejsce wezwali pogotowie ratunkowe. Lekarz zdecydował o zabraniu chłopca do szpitala. Po przebadaniu wykryto, że czterolatek ma wszawicę i świerzb. Dziecko było wychłodzone, trafiło do Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego w Płocku.

Funkcjonariusze zaczęli poszukiwania matki, odnaleźli ją podczas libacji alkoholowej. Policjanci zatrzymali nietrzeźwą 23-letnią kobietę. Jak informuje gazeta.pl kobieta była poszukiwana przez policję, ponieważ nie zapłaciła zaległej grzywny.

Matka chłopca tłumaczyła się, że pozostawiła synka pod opieką trzeźwego brata. Również on został zatrzymany przez policję, pod zarzutem pozostawienia dziecka bez opieki.
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.