Facebook Google+ Twitter

Płock: Dziesiąte urodziny Stowarzyszenia "Silni Razem"

W najbliższą sobotę, 10 października, odbędzie się wielki jubileusz Stowarzyszenia "Silni Razem". Będzie miał on miejsce w Teatrze Dramatycznym w Płocku. Jest to okazja, aby dołączyć do stowarzyszenia i pomagać ludziom potrzebującym.

Piotr Najsztub / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a7/Piotr_Najsztub.jpgGośćmi, którzy uświetnią to wydarzenie, będzie Teatr Zdarzeń Niecodziennych z Domu Pomocy Społecznej, który znajduje się w Nowym Miszewie oraz Polski Teatr Tańca z Poznania.

Głównym celem spotkania będzie aukcja dzieł literackich. Dochód z licytacji będzie przeznaczony wyłącznie na pomoc chorym dzieciom. Otrzyma ją np. Wiktoria, której zebrane pieniądze pomogą w kontynuacji nauki języka angielskiego i gry na fortepianie oraz Krzysiowi, który choruje na ziarnicę złośliwą. Jest to choroba, która atakuje węzły chłonne i tkankę limfatyczną. W Polsce statystycznie co roku 2-3 osoby na 100 000 mieszkańców zapadają na tę chorobę.

Na aukcji zostanie wystawionych około 20 eksponatów. Większą część będą stanowiły zdjęcia i obrazy. Uroczystość jubileuszu poprowadzą dyrektor Teatru Dramatycznego: Marek Mokrowiecki oraz dziennikarz i publicysta Piotr Najsztub.

Źródło: http://miasta.gazeta.plWybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.