Facebook Google+ Twitter

Płock: Farben Lehre przeniosło fanów do "Snukrainy"

Farben Lehre zakończyło swoim występem XI Festiwal Rockowych Ogródków w Płocku. Na koncercie pojawiło się wielu fanów, którzy mimo słabej pogody wspaniale bawili się w punkowo-rockowych klimatach muzycznych. Zobacz relację z wydarzenia!

Tłumy fanów oraz koncertujący zespół Farben Lehre. / Fot. Michał WojdaOkoło godziny 20. w ogródku klubu Rock 69 rozpoczął się koncert kończący XI Festiwal Rockowych Ogródków w Płocku. Gościem festiwalu był lokalny zespół Farben Lehre. "Farbeni" są dość dobrze znani na polskim rynku muzycznym w kategoriach reggae, punka oraz rocka. Dużą popularność dały im takie utwory jak "Spodnie z GS-u" czy "Matura". Powodzeniem cieszy się też ostatnia płyta zespołu - "Snukraina". Na koncercie można było posłuchać utworów właśnie z ostatniego krążka Farben Lehre, ale nie zabrakło też wyżej wymienionych piosenek ze starszych płyt.

Początkowo fani zbierali się w różnych miejscach w pobliżu klubu, jednak gdy na scenę wyszli "Farbeni" publika oszalała. Poza tym zaczął padać deszcz, który jednak nie ostudził atmosfery. Wkrótce zaczęła się prawdziwa euforia bowiem Farben Lehre przywitało zgromadzone tłumy i zaczęło grać. Można powiedzieć, że wspaniały nastrój rozpędził deszczowe chmury, a tym samym zachęcił więcej osób do zabawy pod sceną. Po chwili już niemal wszyscy dali się ponieść pogo*.

Koncert skończył się około godziny 22. Farben Lehre ze względu na świetnie bawiących się fanów, wielokrotnie bisowało. Można powiedzieć, że "Farbeni" przenieśli publikę do swojej "Snukrainy", gdyż nikt nawet nie chciał słyszeć o zakończeniu koncertu.

XI Festiwal Rockowe Ogródki / Fot. screen z oficjalnej strony Festiwalu - http://www.rockoweogrodki.com.plWystęp Farben Lehre zakończył tegoroczną edycję Festiwalu Rockowych Ogródków w ramach których w Płocku zagrały również Bright Ophidia (metalowy zespół z Białegostoku) oraz płocka formacja Gate. W ramach Rockowych Ogródków odbyły się także przegląd zespołów rockowych, warsztaty muzyczne oraz warsztaty realizacji dźwięku.

*charakterystyczny dla tego typu wydarzeń muzycznych taniec grupowy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Hehe Rozbawiła mnie trafne wyjaśnienie pogo ;p Plus Pozdrawiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.