Facebook Google+ Twitter

Płock. Rozkład jazdy autobusów w Twoim telefonie!

Do tej pory mobilnym rozkładem jazdy w telefonie komórkowym mogli cieszyć się jedynie mieszkańcy dużych polskich miast. Od kilku dni usługa ta dostępna jest również dla płocczan.

Przystanek Autobusowy / Fot. Fabian SzadkowskiKażdy kto irytował się, gdy na przystanku nie znalazł rozkładu jazdy autobusów, z pewnością teraz podskoczy z radości. Otóż KM Płock, wraz z Urzędem Miasta udostępnili darmową aplikację na telefony komórkowe, dzięki której w każdej chwili i w każdym miejscu możemy sprawdzić godzinę przyjazdu autobusu z dowolnie wybranego przez nas przystanku.

Aplikacja zrobiona jest w formacie java, co zapewnia jej dostępność na większości telefonów komórkowych. Jej główna zaleta to możliwość przeglądania rozkładu według numerów linii oraz przystanków. W każdej chwili możemy uaktualnić nasz rozkład bezpośrednio poprzez interfejs programu. Aplikacja w pełni obsługuje również ekrany dotykowe.

Każdy kto jest zainteresowany programem może go ściągnąć prosto ze strony :Mobilny Rozkład Jazdy

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Lewandowska
  • Lewandowska
  • 07.08.2011 09:23

tak jest wy szarańcze nie wiecie co dobre co nie ja lubie jeść w autobusie i to jest mój komentarz
lewandowska 12 lat imie karolina

Komentarz został ukrytyrozwiń
OOOO
  • OOOO
  • 13.01.2011 16:44

do 'free' : Jak zwykle musi byc ktos taki co bedzie narzekal ! Nic by nie zrobionio w tym kierunku to bys tez narzekal , super sprawa i tyle .

Komentarz został ukrytyrozwiń
free
  • free
  • 13.10.2010 19:30

Niestety to jest przykład wyważania otwartych drzwi. Na rynku dostępnych jest wiele podobnych programów, które oferują to samo co "Mobilny Rozkład Jazdy" i znacznie więcej. Np. ginger (http://ginger.pasjagsm.pl/) dodatkowo wspiera osoby niewidome i działa również na iPhonach, mmpk (mmpk.info) oprócz rozkładu jazdy oferuje wyszukiwarkę połączeń między przystankami, a itiner (http://itiner.pl) nie tylko między przystankami, ale nawet między POI (kina, teatry, restauracje, itd.) i adresami, z opcjonalną obsługą GPS-a i wyświetlaniem przejś pieszych na mapie, nie mówiąc o dynamicznej informacji pasażerskiej. Wystarczyło skontaktować się z tymi firmami i wybrać najciekawsze rozwiązanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.