Facebook Google+ Twitter

Płock stolicą piękna

Już od 4 września będzie można mówić o Płocku, jako o stolicy piękna. To za sprawą wyborów Miss Polski w nadwiślańskim amfiteatrze, w którym zaprezentują się najpiękniejsze dziewczyny, a także plejada artystów światowego formatu.

Oficjalny plakat festiwalu / Fot. UMP Festiwal rozpoczął się właściwie już 29 sierpnia imprezą "Piękno według dzieci". To właśnie trafność ich spostrzeżeń zainspirowała organizatorów do tego, żeby
dziecięca impreza ropoczęła cykl "pięknych" wydarzeń w Płocku. Dzieciom towarzyszyły i pomagały znane gwiazdy: Lidia Kopania, Danuta Błażejczyk, Magda Femme, Janusz Tylman, a także uczestnicy polsatowskiego show "Jak oni śpiewają" - Patricia Kazadi, Monika Jarosińska i Karolina Nowakowska.

Jednak prawdziwą falę obserwatorów dostarczy zapewne piątkowy finał wyborów Miss Polski transmitowany przez telewizję Polsat od godziny 22:05. Imprezę poprowadzą najwięksi weterani sceny: Maciej Dowbor, Krzysztof Ibisz oraz znany z kabaretu Łowcy.B Maryjusz Kałamaga. Na scenie oprócz najpiękniejszych dziewcząt z Polski zaprezentują się gwiazdy: No Mercy (zasłynęli piosenką "Where Do You Go", Stachursky oraz Andrzej Cierniewski. Będzie to już 20. edycja wyborów najpiękniejszej Polki. O koronę będą walczyć dwadzieścia cztery dziewczyny z całego kraju, a zwyciężczyni konkursu będzie reprezentowała Polskę w prestiżowym konkursie piękności Miss World.


Następnego dnia (05.09) na scenie płockiego amfiteatru zagoszczą uczestniczki Miss Supranational, a samą galę poprowadzą Krzysztof Ibisz oraz Patricja Kazadi. Gwiazdy muzyczne, które wystąpią w Płocku, to piosenkarka z Wielkiej Brytanii Sophie Ellis Bextor, a także Halina Mlynkova, Lidia Kopania, Kasia Nova, No Mercy. To wydarzenie będzie transmitowane w TV4.Sophie Ellis Bextor to 30-letnia brytyjska gwiazda mieszanki różnych stylów- popu, dance, disco i elektronicznych dźwięków z lat osiemdziesiątych. W Polsce wskoczyła na listy przebojów dzięki piosence "Murder on the Dancefloor".

Ostatni dzień festiwalu (06.09) to wybory Miss Polski Nastolatek, które rozpoczną się o godz. 16:30 i również odbędą się w amfiteatrze. Imprezę poprowadzi Maciej Rock oraz Małgorzata Kosik, a na scenie oprócz pięknych nastoletnich dziewczyn wystąpią gwiazdy: Mrozu, Kumka Olik, Sasha i Afromental.

Płock organizuje wybory Miss już kolejny raz i z każdym następnym przyciąga coraz większą liczbę miłośników niewieściego piękna. Warto podkreślić, że nie są to jedynie mężczyźni.

Płock będzie organizatorem Festiwalu Piękna przez najbliższe pięć lat.

Ceny biletów:

04.09- 35 zł.
05.09- 25 zł.
06.09- 20 zł.

Bilety można kupić na Ticketpro

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.