Facebook Google+ Twitter

Płock wydał okazjonalną pieczęć dla turystów

Pamiątkowa pieczęć z napisem „Stołeczne Książęce Miasto Płock” ma stać się atrakcją dla turystów odwiedzających miasto. Pieczęć została wykonana z okazji 770-lecia lokacji miasta.

Pamiątkowy odcisk. / Fot. PieczęćSpecjalnie na okazję obchodów 770-lecia lokacji Płocka w czasie obchodów Dni Historii Płocka, które odbyły się w miniony weekend, można było po raz pierwszy odcisnąć pamiątkowy odcisk pieczęci z napisem „Stołeczne Książęce Miasto Płock".

Pieczęć wykonaną według pomysłu płockiego społecznika Mariana Wilka, płocki ratusz zachwala jako nową atrakcję turystyczną. Turyści, którzy zagoszczą w mieście będą mogli podstemplować sobie np. pamiątkowe pocztówki. Po pamiątkowy odcisk trzeba się udać do ratusza, do Centrum Informacji Turystycznej, które mieści się przy ulicy Stary Rynek 8 albo do płockiego oddziału PTTK.

Płockie Centrum Informacji Turystycznej jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18, a w sobotę i niedzielę od 10 do 16. Płocki oddział PTTK pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Ratusz w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek jest otwarty w godzinach 7.30-15.30, a w środę – 9.30-17.30.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Plus za promocję Twojego miasta :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.