Facebook Google+ Twitter

Płock. Wylew niekontrolowany w osiedlowym ogródku

Poniedziałek, około godziny 9 rano. Ogródek za blokiem przy ul. Lachmana 2 w Płocku. Jedna koparka, czterech robotników i jeden wielki dół pełen mieszanki piasku, ziemi i wody. To wcale nie obraz z programu z cyklu "Miejski ogrodnik".

Prace "remontowe" / Fot. Martyna BrudzeńskaTuż nad ranem dało się słyszeć za oknem dźwięki silnika koparki. To trwające prace w jednym z ogródków mieszkańca bloku na Międzytorzu, w którym kilka dni temu odkryto wylewającą z małej studzienki wodę. Kilka dni temu odkryto, a zaczęto naprawiać właśnie dziś. Woda pewnie lałaby się do dzisiaj, gdyby nie sobotni telefon interwencyjny jednej z mieszkanek, która poinformowała o fakcie Płocką Spółdzielnię Mieszkaniową.

Na początku wyglądało mało groźnie. Przechodzący ogródkami robotnicy (w tym samym czasie trwały wymiany osłon balkonowych) dostrzegali tylko niewielką kałużę błota, ale woda wylewała się od piątkowego poranka, aż do dzisiejszego dnia. Studzienka wylewała, a kałuża robiła się coraz większa. Na szczęście w poniedziałek rano przysłano kilku robotników, wykopano wielki dół, wyciekająca rura wodociągowa została naprawiona.Naprawy rury wodnej / Fot. Martyna Brudzeńska

Ucierpiały tylko słoneczniki rosnące w ogródku, a po zdarzeniu pozostała błotnista plama ziemi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.