Facebook Google+ Twitter

Płock zagra z Orkiestrą w rytmach rocka i reggae

Ponad 300 wolontariuszy wyjdzie w niedzielę na płockie ulice by wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jak co roku nie zabraknie atrakcji muzycznych na Starym Mieście. W tym roku gwiazdą wieczoru będzie Jamal.

Informacja dotycząca koncertów WOŚP w Płocku / Fot. UM Płock Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na szczytny cel i Płock aktywnie włącza się do udziału w zabawie. W tym roku zebrane pieniądze będą przeznaczone na aparaturę do wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci. Podczas niedzielnego spaceru z rodziną nietrudno dostrzec wolontariuszy, którzy będą zbierać pieniądze. Mają pojawić się m.in. w Galerii Wisła, hipermarkecie Auchan, gdzie co niedziela można spotkać najwięcej liczbę płocczan.

Należy pamiętać, że każdy ze zbierających powinien mieć identyfikator, na którym jest zdjęcie. Od godziny 16 na płockiej starówce będą odbywać się koncerty z udziałem zespołów rockowych i muzyki reggae.Na początek wystąpi GATE. Jest to płocki zespół rockowy istniejący od 1995 roku. Kolejnym miejscowym zespołem będzie Euforia, występująca na co dzień w Młodzieżowym Domu Kultury.

O 17:30 zaplanowano występ Spaces Faces. Gwiazdą wieczoru będzie jednak Jamal. Radomski zespół liczący ponad dziesięć lat znany jest m.in. z piosenki "Policeman", którą przez pewien czas nadawały satcje radiowe
w całej Polsce. Po Jamalu wystąpi Żywiołak, którego występ zaplanowany jest na 19.30. Godzina 20 to tradycyjne "Światełko do nieba" , które ma być jeszcze bardziej huczne niż zeszłoroczne.

Plan koncertów na Starym Mieście:

16:00 - GATE
16:45 - Euforia
17:30 - Spaces Faces
18:15 - Jamal
19:30 - Żywiołak
20:00 - "Światełko do nieba"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Hehe Świetnie! Widzę, że artykuły promujące W24 w Płocku robią furorę =P Plus!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.