Facebook Google+ Twitter

Płock zaprasza 20 grudnia na Wigilię przed Ratuszem!

Wigilia rozpoczyna się o godzinie 17. Planowane zakończenie ok. 19.30. Właśnie w tym czasie, na Starym Rynku w Płocku, pomimo mrozu odbędzie się wielka uroczystość wigilijna.

 / Fot. plakatZa rozgrzanie publiczności zadbają m.in. górale, twórcy szopek krakowskich i św. Mikołaj, który do zdjęć zaprasza wszystkich najmłodszych.

W tym roku Wigilia przed Ratuszem rozpocznie się o godz. 17 w Domu Darmstadt. W tym roku atrakcją będzie wystawa legendarnych już krakowskich szopek, które do Płocka przyjadą prosto z Muzeum Historycznego Miasta Krakowa. Wystawionych zostanie dwadzieścia prac.

Od 17 do 17.30 najmłodsi płocczanie będą mogli zrobić sobie bezpłatne zdjęcie w towarzystwie św. Mikołaja. Zdjęcia będzie można odbierać w Urzędzie Miasta od 6 stycznia.

Na godz. 17.30 planowany jest występ Kapeli Góralskiej Pawła Śmiałka. Po hejnale Płocka, przy  / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Ratusz-plock.jpgfanfarach w wykonaniu Wokalnego Zespołu Kameralnego Canzona, harcerze przekażą Betlejemskie Światełko Pokoju prezydentowi Mirosławowi Milewskiemu. To on razem z biskupem Piotrem Liberą złożą wszystkim przybyłym świąteczne życzenia. Od godz. 18.15 do 19.30 odbędzie się koncert zespołu Bosco Ban, który zakończy Wigilię przed Ratuszem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"W tym roku Wigilia przed Ratuszem rozpocznie się o godz. 17 w Domu Darmstadt. W tym roku atrakcją będzie(...)"
"koncert zespołu Bosco Ban" -> zespół nazwya się Bosco Band
"św. Mikołaj, który do zdjęć zaprasza wszystkich najmłodszych." kilka linijek dalej "Od 17 do 17.30 najmłodsi płocczanie będą mogli zrobić sobie bezpłatne zdjęcie w towarzystwie św. Mikołaja." laaanie wody ;)
Soory Kamil, że się czepiam.
Poza tym, Kamil dopiero zaczyna, więc czy ktoś z redakcji w ogóle to czytał??? Dał mu wskazówki jak poprwaić swój tekst? Kurde, przecież to redakcja tu odpowiada za teksty...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.