Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25746 miejsce

Płock zaprasza 20 grudnia na Wigilię przed Ratuszem!

Wigilia rozpoczyna się o godzinie 17. Planowane zakończenie ok. 19.30. Właśnie w tym czasie, na Starym Rynku w Płocku, pomimo mrozu odbędzie się wielka uroczystość wigilijna.

 / Fot. plakatZa rozgrzanie publiczności zadbają m.in. górale, twórcy szopek krakowskich i św. Mikołaj, który do zdjęć zaprasza wszystkich najmłodszych.

W tym roku Wigilia przed Ratuszem rozpocznie się o godz. 17 w Domu Darmstadt. W tym roku atrakcją będzie wystawa legendarnych już krakowskich szopek, które do Płocka przyjadą prosto z Muzeum Historycznego Miasta Krakowa. Wystawionych zostanie dwadzieścia prac.

Od 17 do 17.30 najmłodsi płocczanie będą mogli zrobić sobie bezpłatne zdjęcie w towarzystwie św. Mikołaja. Zdjęcia będzie można odbierać w Urzędzie Miasta od 6 stycznia.

Na godz. 17.30 planowany jest występ Kapeli Góralskiej Pawła Śmiałka. Po hejnale Płocka, przy  / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Ratusz-plock.jpgfanfarach w wykonaniu Wokalnego Zespołu Kameralnego Canzona, harcerze przekażą Betlejemskie Światełko Pokoju prezydentowi Mirosławowi Milewskiemu. To on razem z biskupem Piotrem Liberą złożą wszystkim przybyłym świąteczne życzenia. Od godz. 18.15 do 19.30 odbędzie się koncert zespołu Bosco Ban, który zakończy Wigilię przed Ratuszem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"W tym roku Wigilia przed Ratuszem rozpocznie się o godz. 17 w Domu Darmstadt. W tym roku atrakcją będzie(...)"
"koncert zespołu Bosco Ban" -> zespół nazwya się Bosco Band
"św. Mikołaj, który do zdjęć zaprasza wszystkich najmłodszych." kilka linijek dalej "Od 17 do 17.30 najmłodsi płocczanie będą mogli zrobić sobie bezpłatne zdjęcie w towarzystwie św. Mikołaja." laaanie wody ;)
Soory Kamil, że się czepiam.
Poza tym, Kamil dopiero zaczyna, więc czy ktoś z redakcji w ogóle to czytał??? Dał mu wskazówki jak poprwaić swój tekst? Kurde, przecież to redakcja tu odpowiada za teksty...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.