Facebook Google+ Twitter

Płonący respirator w Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy

W Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy zapalił sie respirator jednego z pacjentów na intensywnej terapii. Pacjent i dwie pielęgniarki zostali poparzeni.

Pacjent miał być przewieziony na badania radiologiczne. Płomienie pojawiły się w chwili, gdy dwie pielęgniarki przygotowywały pacjenta do transportu. Dzięki natychmiastowej interwencji personelu pacjent uległ jedynie niewielkim poparzeniom. Niestety pielęgniarki pomagające opanować sytuacje również odniosły niewielkie obrażenia.

Przybyła na miejsce straż pożarna opanował sytuacje. Dokonano ewakuacji chorych z dwóch sal, które podlegają obecnie przewietrzeniu. Przywrócono normalne funkcjonowanie szpitala.

Na razie nie wiadomo co mogło być przyczyną awarii respiratora, która doprowadziła do pożaru. Prawdopodobnie nastąpiło uszkodzenie instalacji elektrycznej. Prace nad wyjaśnieniem tej kwestii podjęła prokuratura.


Źródło: www.tvn24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

4x pacjent...a nawet 5:)

W Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy zapalił się respirator. Poparzeniu uległ pacjent i niosące mu pomoc dwie pielęgniarki.

itd... wg gustu i stylu :) ale polecam korektę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.