Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26043 miejsce

Płonący wieżowiec na Rosochach w Ostrowcu Świętokrzyskim

W czwartkowe południe, 27 stycznia 2011 roku, w jednym z dziesięciopiętrowych wieżowców na Osiedlu Rosochy w Ostrowcu Świętokrzyskim wybuchł pożar. Paliło się pomieszczenie na IV piętrze. Ogień i dym uwięził w nim jedną osobę. Zawiadomiono straż pożarną.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Miejsce zdarzenia: Ostrowiec Świętokrzyski, Osiedle Rosochy 76. Fot. Krzysztof Krzak
Miejsce zdarzenia: Ostrowiec Świętokrzyski, Osiedle Rosochy 76. Fot. Krzysztof Krzak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Karolina Majewska
  • Karolina Majewska
  • 28.01.2011 16:32

Zastanawiam się, czy osoby, które piszą komentarze, czytają je. nazywa się kogoś "łapaczem książek za friko", a z tego co wiem, to książki przyznaje redakcja i trzeba w zamian napisać recenzję - więc jakie "za friko". Ktoś zarzuca komuś nienawiść, a sam zionie nią jak smok wawelski ogniem (pewnie to bierze się z jego ogromnej frustracji, niekoniecznie belferskiej). Nie wspomnę już o honorze, bo czyż ma ją osoba anonimowo odsadzająca innych od czci i wiary? Nigdy już tu nie zajrzę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ha! Już na trzecim zdjęciu widać, że są to ćwiczenia. mowa ciała strażaków : spokonie, spacerem i bez pospiechu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Samuleńko
  • Samuleńko
  • 27.01.2011 23:23

@ Barbara Romer-Kukulska: Mówi Pani co pięć minut o diabelskim internecie,,, Problem chyba w tym, że sama pani jątrzy to tu,to tam. Taktyka "rzucić bombę i czekać na rozwój wypadków" się nie sprawdza, bo jest pan coraz mniej wiarygodna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Doprawdy ? moje też.? Och. to bardzo się cieszę. Bardzo. To już nie będą zazdrosna,;))) że Pan tylko Ewie sekunduje. tak oficjalnie ;))))
PS. ja sobie uśmiecham i wesoło żartuję. I w tym diabelski internecie głośno Zaznaczam. Bez złośliwości wesoło żartuję z przymrużonym okiem..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowna Pani Barbaro, nikogo nie zaatakowałem za uwagę krytyczną, a jedynie zaprotestowałem przeciwko nazywaniu sitwą i nepotyzmem faktu, iż przyznaję pozytywne oceny i "polecam" materiały Ewy Krzysiak. Podobnie wysoko oceniam materiały Pani, Jarka Jakubczaka, Jadwigi Kowalczyk, Joasi Pachli - generalnie większości dziennikarzy znajdujących się wśród moich znajomych (bo tylko dobrych autorów staram się mieć w tym gronie). I czy to nazwałaby pani sitwą? Nepotyzm też nas chyba nie łączy, Pani Barbaro...
Też wolę swoje teksty od zdjęć, zgadzam się z Panią. Podobnie jak z Marcinem Naporą - ja również byłem rozczarowany brakiem ognia czy choćby sztucznego dymu. Nie ryzykowałem jednak "uzupełnienie" tych braków (tj. podpalenie tego bloku).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krzysztof, z szacunkiem, ale chyba z lekka zagalopowałeś się. Pomijam poprzednie wpisy, ale odwoływanie się do prywatnej korespondencji nie jest świadectwem klasy faceta:(.

Komentarz został ukrytyrozwiń

ćwiczenia strażackie to gratka reporterska, choć tu nie ma nic spektakularnego a zdjęcia są takie sobie, jak na moj gust. Zdecydowanie wolę teksty Pana Krzyzstofa .
Szkoda tylko , że zrobiło się tu tak nieprzyjemnie.
Że najdrobniejszą uwagę krytyczną odpiera się atakiem.
Czy nie można już wyrazić krytyki lub swoich obserwacji ewidentnych zjawisk, bez narażenia na ataki? Czy nie lepiej jednak dostrzec, że coś CHYBA jest na rzeczy?
dobrej nocy życzę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może to nieładnie, ale niejednemu psu Burek, jak mówi porzekadło.Inne mówi: uderz w stół, a nożyce się odezwą. Nie przerażają mnie pani Sobiecka pani groźby, że nie zamierza pani czegoś tam tolerować. natomiast o klasie, nie rozmawiajmy. Pani ją pokazała w szkalującym Ewę Krzysiak liście na moją prywatną pocztę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Beata Sobiecka
  • Beata Sobiecka
  • 27.01.2011 21:14

Panie Krzak, rozumiem, że te oszczercze insynuacje skierowane są pod moim adresem.
Szczerze mówiąc - mam to gdzieś. Swoją klasę już pan pokazał, a raczej jej brak.
Oświadczam jedynie, że ten komentarz jest pierwszym, który wpisałam od momentu usunięcia profilu.
I jeżeli będę miała coś do powiedzenia, na pewno podpiszę się imieniem i nazwiskiem.
To jest pomówienie i nie zamierzam tego tolerować.
bs

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ J777 to ani sitwa, ani nepotyzm (chyba nie w pełni rozumiesz znaczenie tego słowa, więc zajrzyj do słownika), to coś więcej. Chcesz wiedzieć co, napisz do Beaty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.