Facebook Google+ Twitter

Płonie budynek na warszawskim Mokotowie

Około godziny 11 budynek przy ulicy Wróbla zajął się ogniem. Trwa akcja pożarnicza. Strażacy próbują opanować płomienie szalejące na i pod dachem budynku.

Pożar zajmuje coraz większą część dachu budynku. Akcję utrudnia trudny dojazd do miejsca pożaru.
 / Fot. Diana Baran

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Problem z dojazdem i ustawieniem się był ogromny. Nie dość że jest to tzw. osiedle zamknięte, to obawiam się że wjazd pod sam dom też może być nieciekawy. Nie wiem co prawda ile dokładnie waży wóz strażacki z cysterną pełną wody, ale tuż pod budynkiem są garaże, w dodatku przysypane ślicznym, zielonym pagórkiem z trawką...
Teraz blacha z dachu i cały dach z wyjątkiem fragmentu jest kompletnie zerwany. Takich budynków na osiedlu jest jeszcze kilka (jeśli nie kilkanaście). Wyglądają ładnie, ale w momencie zapruszenia ognia pod dachem gdzie są drewniane pale... nie wygląda to ciekawie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.08.2008 15:07

Wczoraj spłonął dom na Tarchominie na wprost mojego okna, ale nie uznałem tego za wydarzenie. Co innego centrum Wawy... No , to jest temat!

Komentarz został ukrytyrozwiń

właśnie tyle się mówi zeby nie zastawiac i nie robic zadnych płotków wokół domów bo w razie nieszczęścia tak to wygląda,sam jestem strażakiem kierowcąi ostatnio na służbie gasiliśmy pożar Bimetu w Gdansku na przeciw Hali Oliwia (są to zakłady łożysk dość duże) ale tam mielismy problemy z wodą-słabe ciśnienie w hydrantach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W tej chwili na miejscu jest już Policja, Pogotowie i z co najmniej 6 jednostek strażackich w tym cysterny i wóz z wyciągiem. Zrywane są już dachówki, ale wydaje się, że strażacy przegrywają walkę z ogniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.