Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10087 miejsce

Płoszajski odkrył sekrety kobiet! (Wideo)

Program mentalisty Łukasza Płoszajskiego znajduje się w czołówce zainteresowania internautów, a odsłony odcinków ciągle rosną. Czegoś takiego nie zobaczycie w żadnej polskiej telewizji.

Kilka dni temu premierę miał ósmy odcinek, którego motywem przewodnim były…tajemnice kobiet. Jak można przekonać się oglądając kolejne eksperymenty Łukasza, kobiety nie mają przed nim żadnych tajemnic. To wydaje się wprost przerażające, jak potrafi Łukasz czytać w ich myślach. Zdolności, które prezentuje w swoim programie chciałby chyba posiąść każdy człowiek. Płoszajski czyta w ludziach dosłownie jak w otwartej książce. Przekonajcie się na własne oczy.
Tematem przewodnim tego odcinka były sekrety kobiet. / Fot. Fot. Damian Piórko

Z każdym nowym eksperymentem przybywa fanów Łukasza. Gratulują mu pomysłów i umiejętności. Są też oczywiście sceptycy, którzy nie wierzą w to, co zobaczyli. Tymczasem istnieje wiele publikacji na temat czytania mowy ciała i komunikacji niewerbalnej.

Osoby zainteresowane zgłębianiem wiedzy na temat ludzkiego umysłu mentalista zaprasza do odwiedzania jego witryny internetowej www.lukaszploszajski.pl - gdzie w zakładce „Biblioteka“ można znaleźć spis przydatnych lektur. Znajduje się tam również kontakt do Łukasza, dzięki któremu można zamówić jego występ i przekonać się na własnej skórze o jego umiejętnościach nie z tej ziemi.
Jak myślicie, czym zaskoczy nas Płoszajski następnym razem?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.