Facebook Google+ Twitter

Płoszajski wprowadził barmana w trans! (Wideo)

„Haker umysłu”, program mentalisty i aktora Łukasza Płoszajskiego to od kilku miesięcy hit platformy You Tube Z tygodnia na tydzień przybywa jego fanów, a Łukasz nie przestaje zadziwiać z odcinka na odcinek.

W najnowszym video możemy zobaczyć barmana wprowadzonego w trans, do którego umysłu wkrada się Płoszajski.
Na stronie www.lukaszploszajski.pl można znaleźć szereg polecanych przez niego publikacji na temat zgłębiania tajników ludzkiego umysłu. / Fot. Fot. Damian Piórko
Zobacz, jak Płoszajski wprowadził barmana w trans (Wideo)

Stany transowe od wieków były wykorzystywane przez szamanów do budzenia odmiennych stanów świadomości podczas różnych ceremonii i rytuałów. Osoby pogrążone w transie mogą wykonywać określone czynności podświadomie i taki właśnie eksperyment pokazał Łukasz.

Wszystko odbyło się we wrocławskim klubie Grey na oczach wielu klientów klubu. Po emisji filmu właściciel lokalu na swoim profilu na Facebooku napisał : „Widziałem na żywo! szacun Łukasz!!!”
Czy Płoszajski posiada jakieś nadnaturalne moce, czy może się tego nauczył?

Zobacz zdolności Płoszajskiego (Wideo)

Nie brakuje również sceptyków, którzy twierdzą, że to wszystko jest udawane. Tymczasem wystartowała oficjalna strona Łukasza pod adresem www.lukaszploszajski.pl
na której możemy znaleźć szereg publikacji polecanych przez Łukasza, dotyczących tego czym jest i jak działa ludzki umysł.

Chyba nikt nie przypuszczał, że Płoszajski ma takie pasje i takie zdolności. Ciekawe, czym zaskoczy kolejnym razem. Wśród taniej rozrywki błyszczy jak prawdziwy diament.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.