Facebook Google+ Twitter

Płoszajski znowu zaskakuje! Odczytał myśli prowadzącej na wizji!

Jego program „Haker Umysłu“ wywołał spore zamieszanie w polskich mediach. Internauci i fani zaczęli pytać jak to możliwe, że umie sprawić za pośrednictwem hipnozy by ktoś zapomniał własnego imienia, bądź w jaki sposób czyta w myślach.

Pojawili się nawet tacy, którzy pisali: „To niemożliwe! Zrób to ze mną!“ Dzisiaj udowodnił, że nie było to ustawioną sytuacją ani kolejną rolą, którą przekonująco odgrywa.
Łukasz Płoszajski zaskakuje kolejny raz. / Fot. Fot. Maciej Brzuchacz
Będąc gościem Klaudii Wiśniowskiej w SuperStacji, prowadząca przeprowadziła eksperyment. W zaklejonej kopercie, do której nikt wcześniej nie zaglądał, przyniosła na spotkanie z Łukaszem kartkę gdzie zapisała nazwisko gwiazdy, z którą chciałaby przeprowadzić kiedyś wywiad. Łukasz, za pomocą czytania mowy ciała odgadł ukryte nazwisko w kilkanaście sekund. Po raz pierwszy widzowie polskiej telewizji mogli zobaczyć na czym polega mentalizm. Okazało się, że Klaudia Wiśniowska pomyślała o Jenifer Lopez i to właśnie nazwisko odgadł Płoszajski.
Już wkrótce kolejny odcinek programu
Płoszajski wciąż pracuje nad kolejnymi odcinkami „Hakera Umysłu“ oraz nad show na żywo, które chce zaprezentować w Teatrach na terenie całej Polski. Póki co czekamy na premierę kolejnego odcinka na oficjalnym kanale YouTube mentalisty i czekamy na to, czym nas zaskoczy tym razem? Jak zapewnia sam Łukasz: „Czegoś takiego nie zobaczycie w żadnej polskiej telewizji. Zapraszam Was wszystkich na mój oficjalny kanał na YouTube. Zapraszam Was do świata mojego umysłu!"

SuperStacja "Na Tapecie"

"Haker Umysłu" - odc. 2 - "Amnzeja imienia"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.