Facebook Google+ Twitter

PlusLiga: Podsumowanie rundy zasadniczej

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-03-23 13:51

Naj, naj, naj rundy zasadniczej rozgrywek PlusLigi siatkarzy, czyli subiektywne i nie do końca poważne podsumowanie sezonu.

Siatkarze bełchatowskiej Skry po raz kolejny potwierdzili swoją sportową klasę / Fot. Kamil Jóźwiak / NEWSPIX.PLNajlepsza była bełchatowska Skra, ale ten tekst znamy na pamięć już od sześciu lat. O innych sprawach, tych bardzo poważnych i tych podanych z przymrużeniem oka, piszemy poniżej.
 
Najlepszy zespół - PGE Skra Bełchatów Nie może być żadnych wątpliwości. Bełchatowianie przegrali tylko dwa z osiemnastu spotkań, zdobywając aż 47 z 54 możliwych do zdobycia punktów. (..)
 
Najsłabsi u siebie - Delecta Tylko 1/3 zdobytych punktów w rundzie zasadniczej (8 z 24) siatkarze Delecty zainkasowali w bydgoskiej Łuczniczce. Przed swoją publicznością zespół Waldemara Wspaniałego przegrał siedem z dziewięciu spotkań (równie zły bilans miała Politechnika). (..)

Największa niespodzianka - awans Pamapolu Przed rozpoczęciem rozgrywek mało kto dawał beniaminkowi szansę na utrzymanie w elicie. (..)
 
Największe oczarowanie - AZS Częstochowa... na początku rozgrywek. W pierwszej części sezonu zespół Grzegorza Wagnera zbierał zasłużone komplementy. Częstochowianie grali bez kompleksów, odważnie i skutecznie. Pokonali Skrę Bełchatów, Resovię i Delectę Bydgoszcz. Mieli szansę na pierwszą czwórkę ligi.
 
Największe rozczarowanie - AZS Częstochowa... na koniec rundy zasadniczej. Ostatnie spotkanie ligowe częstochowianie wygrali 6 lutego, bijąc u siebie Jadar. Potem było pięć kolejnych porażek - ze Skrą, Resovią, Jastrzębskim Węglem, ZAKS-ą i w ostatniej kolejce z Pamapolem.

Czytaj więcej: sports.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.