Facebook Google+ Twitter

Płyta Magdy Welc, zwyciężczyni "Mam talent", już w sprzedaży

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-12-02 08:05

Płyta kolęd i pastorałek w wykonaniu Magdaleny Welc, zwyciężczyni III edycji programu "Mam talent", jest już dostępna w sieci sprzedaży detalicznej i internetowej.

Charakterystyczna barwa głosu trzynastoletniej wykonawczyni, w zestawieniu ze szczególnym rodzajem interpretowanych utworów, przydaje płycie walorów autentycznie świątecznego uroku.

Debiutancki krążek młodziutkiej wokalistki, to także wielobarwna opowieść, dyskretnie przypominająca o wartościach, które w pośpiechu codziennej gonitwy czasem nam umykają.

Na płycie, oprócz tradycyjnych i znanych utworów bożonarodzeniowych, znajdujemy również kolędę dla nieobecnych do muzyki Zbigniewa Preisnera oraz dwie nowe pastorałki przygotowane specjalnie dla młodej wokalistki "Sianko na stół" oraz "Babci zegar".

Świeże aranżacje znanych i lubianych kolęd, premierowe kompozycje i piękny świąteczny klimat, wszystko to może sprawić, że z tym niezwykłym krążkiem tegoroczne Boże Narodzenie w polskich domach będzie jeszcze bardziej wyjątkowe…

Całość dochodu z płyty przeznaczona jest na cele charytatywne.
Płyta stanowi cegiełkę na działalność stypendialną i inną aktywność wynikającą z misji i statutu Stowarzyszenia na Rzecz Wpierania Talentów Dziecięcych ART PRO.

Magdalena Welc, która wkrótce po zwycięstwie w "Mam talent" występowała na wielu imprez dobroczynnych, po raz kolejny zgodziła się użyczyć swojego talentu innym. Tym razem innym utalentowanym dzieciom, które z racji sytuacji materialnej nie mają szans na rozwijanie swoich pasji.

Magda Welc - "Sianko na stół" pełna wersja
tutajDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.
(Andrzej Herzberg)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.