Facebook Google+ Twitter

Płyta Mezo w październiku

  • Źródło: ngo.pl
  • Data dodania: 2006-08-26 09:20

Mezo i wytwórnia muzyczna UMC z Poznania zdradzają szczegóły nowej płyty artysty. Ujawniono, że będzie to projekt w składzie trzyosobowym.

fot. MWMEDIA/Tomasz Piekarski Autorem podkładów muzycznych będzie producent Tabb, zaś z Mezem śpiewać będzie na krążku wokalistka Kasia Wilk z zespołu Kto To. Całość ma nosić nazwę „EUDAIMONIA”, czyli z greckiego „szczęście”.

„(…)Zabieram ze sobą na pokład Tabba i Kasię Wilk. Będzie to w zasadzie projekt trzech osób. (…) To będzie płyta z przesłaniem, mało techniki, dużo treści. Nie sprzedamy recepty na szczęście, bo każdy musi ją odnaleźć sam w sobie, ale podajemy dużo przykładów z własnego doświadczenia, co ułatwia szczęśliwe życie, co je utrudnia” – zapowiada Mezo w Internecie.

Płyta ma ukazać się 2 października. Znajdą się na niej zarówno premierowe utwory, jak i znane, lecz niepublikowane wcześniej, m.in. „Byłaś serca biciem”, "Czerwiec" oraz „Wstawaj” z gościnnym udziałem Mietka Szcześniaka.
Mezo, właściwie Jacek Mejer, pochodzi z Poznania. Pierwszą płytę – dymówkę nagrał w 1999 roku. Wydawał je cyklicznie, co rok. W 2003 roku nagrał „Mezokrację”, która stała się płytą legalną. Na albumie znalazły się m.in. „Żeby nie było”, czy „Aniele”. Dwa lata później wyszła kolejna legalna płyta artysty, zatytułowana „Wyjście z bloków”. Najpopularniejszy kawałek z płyty to „Ważne” z gościnnym udziałem właśnie Kasi Wilk.
Mezo jest laureatem konkursu Premiery podczas Festiwalu w Opolu, wyróżniony drugim miejscem. Współpracował już z innymi raperami m.in. z Peją, Owalem, Doniem, Liberem i Ascetoholix. Od 2002 roku ma własną audycję w wielkopolskim radiu RMI FM.

Tomasz Piekarski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Pasteż
  • Pasteż
  • 08.04.2011 10:27

Jak to nie ? Przecież utwór "I moje misto..." i w ogóle jeździł na koncerty żeby supportowac Peje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mezo nigdy nie współpracował z Peją..heh. DUŻY BŁĄD!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.