Facebook Google+ Twitter

PM2 Collective przedstawia chłopca z miasta Dylan

W sklepach pojawiła się już płyta "Bob z miasta Dylan: Historia chłopca, który pomylił życie ze śmiercią" bielskiej grupy PM2 Collective.

 / Fot. materiały prasowe„Bob z miasta Dylan” to 10 autorskich utworów utrzymanych w stylistyce americana i alternative rock, która święci obecnie triumfy w Stanach Zjednoczonych.

Recenzenci opisujący album porównują klimatyczną i bardzo melodyjną zawartość płyty do twórczości Boba Dylana, Nicka Cave'a, Jacka White'a czy zespołu Calexico. To oparta na przejmującym wokalu, nastrojowym brzmieniu gitar oraz stylowej sekcji rytmicznej muzyka, obok której trudno przejść obojętnie.

Na szczególną uwagę z pewnością zasługuje niezwykle lubiana przez publiczność przebojowa „Dzika banda” chóralnie śpiewana podczas koncertów, rytmiczny „Powrót” czy niezwykle romantyczna ballada „Nie zapomnij mnie kochanie”.

Pod koniec 2015 roku PM2 Collective wyda album "Bob z miasta Dylan" na winylu. Edycję przygotuje prowadzone przez Tomka Olszewskiego wydawnictwo Winylowo Records z siedzibą w Anglii.

W 2014 roku PM2 Collective podwójnie zwyciężył w konkursie Przepustka do Mrągowa: w Pakosławiu i w Mrągowie. Jedną z nagród był koncert na międzynarodowej scenie mrągowskiego festiwalu.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.