Facebook Google+ Twitter

Po castingach Miss Polonia w Irlandii

Ogłoszenie listy zakwalifikowanych kandydatek wywołało sporo wzruszeń i zakończyło kolejne spotkanie z dziewczynami starającymi się o koronę Miss Polonia.

Miss Polonia / Fot. arch. Miss PoloniaJury oprócz prezencji kandydatek oceniało także grację, umiejętność zapanowania nad stresem oraz osobowość. Dziewczyny niezwykle pozytywnie zaskakiwały, opowiadając o wartościach wyniesionych z domu, celach, determinacji oraz o pozytywnym podejściu do życia. W czasie castingu, odbyły się rozmowy, zdjęcia oraz pierwsze wyjście w bikini i prosty układ z choreografem, Łukaszem Matuszczakiem, który to podniósł temperaturę w pomieszczeniu o kilka stopni. Stylizacją i wizażem dziewczyn zajmuje się Emilia Kuczma-Porębska.

Ogłoszenie listy zakwalifikowanych kandydatek wywołało sporo wzruszeń i zakończyło kolejne spotkanie z dziewczynami starającymi się o koronę Miss Polonia.

Finał Konkursu Miss Polonia w Irlandii odbędzie się 19 marca 2011 roku w Teatrze Liberty Hall w Dublinie, podczas Wielkiej Gali poznamy najpiękniejszą Polkę, która będzie reprezentowała Irlandię na wyborach Miss Polonia w Polsce. Specjalnie na tę galę przyjadą z Warszawy przedstawiciele zarządu Miss Polonia z panem Witoldem Asminowiczem na czele. W jury również zasiądą prof. Paweł Soroka, Lisa Fitzpatrick, Cristiano Collucci, Claire Garvey, Dariusz Dałaszyński

Skład jury odbytego castingu

Agata Szczyrbowska - przewodnicząca, prezes Polish Community, organizacji pomagającej kreować dobry wizerunek Polaków za granicą.
Magdalena Wilczęga - sekretarz, dziennikarka, pracowała m.in w najstarszej lokalnej gazecie polskiej "Gazecie Żywieckiej", współorganizatorka wyborów Miss Żywiecczyzny.
Matylda Bajer - modelka i fotomodelka, szkoliła finalistki Elite Model Look Ireland 2010.
Elżbieta Dorzyńska-fotograf, stylista, współzałożycielką grupy 4th Floor For Photo.
Łukasz Matuszczak-choreograf, tańczy od 6. roku życia, mistrz Polski w tańcach latynoamerykanskich i tańcu towarzyskim, uczy tańca w RTE.
Renata Zaborek - od 20. roku życia z pasja zajmuje się stylizacją włosów, współpracowała z Laurentem, Trendami, projektantami mody CLAIRE GARVEY, AMY LYNAM, organizatorka pokazów mody, włascicielka salonu fryzur Montownia.
Ifrah Ahmed-działaczka na rzecz kobiet, prowadzi wiele międzynarodowych projektów mających na celu zwrócenie uwagi na prawa kobiet.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.