Facebook Google+ Twitter

Po co Ci wyjątkowość, skoro możesz być normalna?

Po co Ci wyjątkowość, skoro możesz być normalna? - jeśli znajdujesz co najmniej jeden powód, zapraszamy Cię na warsztat 24 sierpnia: "Odkryj swoją unikalność - swój piąty żywioł!", który poprowadzą: Sylwia Zawada i Ewa Polak

Po co Ci wyjątkowość, skoro możesz być normalna? - jeśli znajdujesz co najmniej jeden powód, zapraszamy Cię na warsztat 24 sierpnia:

"Odkryj swoją unikalność - swój piąty żywioł!"

który poprowadzą:
Kobiety Pistolety
Sylwia Zawada i Ewa Polak

Celem warsztatu jest znalezienie Twojej unikalności. Będziemy ją odkrywać w oparciu o pracę na metaforach żywiołów: wody, powietrza, ognia i ziemi. Każdy z tych żywiołów jest wyrazisty i równocześnie niejednoznaczny - ma swój charakter i osobowość. Tak jak każda z nas jest jedyna w swoim rodzaju, piękna sama w sobie, wielobarwna, niepowtarzalna i zmienna. Lecz jest w nas coś jeszcze. My, Kobiety Pistolety nazywamy to „piątym żywiołem” (energią życiową), czymś co jest głęboko w nas, co czyni nas wyjątkowymi, niepowtarzalnymi, daje siłę i motywuje do działania. To nasza unikalność, nasz znak rozpoznawczy, coś z czym mocno się identyfikujemy. Podczas warsztatu będziemy szukać odpowiedzi na pytanie: W czym przejawia się Twoja unikalność? Jaki jest Twój piąty żywioł?

Czy ten warsztat jest dla Ciebie?
Adresatkami są Kobiety Pistolety, które:
- chcą więcej od życia
- są gotowe na zmiany
- pragną określić swoją unikalność i kierować nią z pełną świadomością
- chcą częściej korzystać ze swojej wewnętrznej mocy, intuicji, mądrości
- mają ochotę wywrócić na chwilę wszystko do góry nogami i spojrzeć na siebie z innej perspektywy

Co możesz zyskać?
- odkryjesz swoją wyjątkowość, dzięki której będziesz miała większą świadomość tego, kim jesteś i czego chcesz w życiu
- zobaczysz, jaką drogą podążasz i czy idziesz w dobrym kierunku
- zwiększysz pewność siebie, dzięki czemu będziesz skuteczniejsza w działaniu
- odkryjesz swoje mocne strony i otworzysz się na nowe możliwości
- spotkasz kobiety podobne do Ciebie - Kobiety Pistolety - będziemy się wzajemnie inspirować i motywować do działania

Opis warsztatu
Podczas warsztatu będziemy odkrywać swoją unikalność poprzez różne techniki i metody coachingowe. Pokażemy Ci ćwiczenia, z których będziesz mogła w przyszłości korzystać sama.

Będziemy pracować z “żywą” metaforą - wodą, powietrzem, ogniem i wodą. Utożsamisz się z każdym z żywiołów i odnajdziesz je w sobie.

Na koniec warsztatu stworzysz Talizman Twojej Unikalności, który będzie Twoim drogowskazem na dalszej drodze rozwoju.

Warsztaty będą się składały z dwóch części:
1) Woda, Powietrze, Ogień, Ziemia i Ja
W pierwszej części wyruszysz w podróż do swojego wnętrza oraz zobaczysz siebie w relacjach z innymi osobami. Zamanifestujesz różnorodność i niejednoznaczność - nauczysz się, jak ich używać mądrze, z intencją największego dobra dla Ciebie i innych. Żywioły są unikalne - jak Ty. W tym Wasze piękno.

2) Twój piąty żywioł
Kiedy już odświeżysz spojrzenie na siebie samą i model kobiecości w ogóle - przejdziemy do drugiej części, do najważniejszego punktu warsztatu - do odkrycia i uznania Twojego piątego żywiołu, Twojej unikalności, Twojej mocy.

Według chińskiej filozofii cztery żywioły mogą w pełni zaistnieć tylko wtedy, gdy jest obecny piąty żywioł - kwintesencja, energia życiowa. Zapraszamy Cię do doświadczenia Twojego piątego żywiołu!

Kto prowadzi warsztat?
Warsztat poprowadzą Kobiety Pistolety - Sylwia Zawada i Ewa Polak:

Sylwia Zawada: mam 35 lat i jestem coachem. Moja specjalizacja to odkrywanie misji życiowej, pasji.

Wierzę, że w życiu najważniejsze jest szczęście, poczucie spełnienia, radość. I że im bardziej robi się to, co się kocha, tym jest się szczęśliwszym.

Moją pasją jest bycie coachem i każdy, kto mnie zna, to czuje :) Szukałam tej pasji przez wiele lat. I teraz mogę powiedzieć, że warto ryzykować, zaczynać od początku, żyć odważnie, iść za tym co dla Ciebie najważniejsze!

Ukończyłam 2 Programy szkoleniowe CoachWise™: CoachWise Essentials i CoachWise Equipped. Oba programy są akredytowane przez ICF. Obecnie jestem w trakcie certyfikacji ICF na poziomie ACC. Więcej informacji o mnie znajdziesz na: http://coach-warszawa.blogspot.com/

Ewa Polak: mam 33 lata i jestem certyfikowanym coachem. Jestem również pasjonatką, nie potrafię zajmować się czymś, co mnie nie interesuje. Zawsze marzyłam, aby moja praca była moją pasją. I jest. Droga do miejsca, w którym dziś jestem była długa i kręta. Z pewnością jeszcze niejeden zakręt przede mną i muszę przyznać, że to bardzo ekscytująca podróż.

Ukończyłam dwa akredytowane przez ICF programy rozwoju umiejętności coachingowych: studia podyplomowe „The Art and Science of Coaching” w Erickson College International z Kanady oraz programy CoachWise™. Jestem również psychologiem, menedżerem projektów, odkrywcą, podróżnikiem.

Coaching nauczył mnie, że w życiu wszystko jest możliwe, że każdy ma w sobie potencjał, zasoby i unikalne talenty. Z własnego doświadczenia wiem, ile mamy w sobie przekonań i ile rzeczy nas po drodze blokuje. Coach pomaga przełamać niekorzystny sposób myślenia, odkryć i sięgnąć po to co cenne, po to czego naprawdę chcemy.

Kiedy patrzę na moich klientów, którzy rozkwitają i żyją pełnią życia, to wiem że coaching działa. Wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych i jeśli czegoś mocno się pragnie, to się to osiąga. Chciałabym, aby ludzie również tak myśleli i wierzyli w swoje możliwości. Szczęście jest w naszych rękach, od nas zależy, co z tym zrobimy.

Motto bliskie mojemu sercu:
„Odnajdź w sobie geniusz, odkryj swój potencjał i zacznij w pełni korzystać ze swojego życia. Zacznij przygodę i podróż w głąb siebie”

Informacje organizacyjne
Warsztat odbędzie się w sobotę, 24 sierpnia w godzinach: 10.00-18.00 w Warszawie. Dokładny adres oraz agendę prześlemy mailem.

Cena:
Do 13 sierpnia - 190 zł
Od 14 sierpnia - 250 zł

nr konta mbank 98 1140 2004 0000 3602 1195 2423. W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko

Chętnie porozmawiamy o warsztacie - zadzwoń lub napisz:
Ewa Polak
605 247 007
ewa_polak@hotmail.com
www.clearcoaching.pl

Sylwia Zawada
+48 795 069 695
sylwia.zawada@gmail.com
http://coach-warszawa.blogspot.com/

Co nas inspiruje?
Filmik “Validation” - o tym, jak z miłością patrzeć na świat i ludzi:http://www.youtube.com/watch?v=Cbk980jV7Ao

Mistrzem korzystania ze swoich unikalnych cech jest Nick Vujicick:
http://www.youtube.com/watch?v=wOlTdkYXuzE&list=PL5523D06C0E0F99DB&index=24

Instruction Manual for Life:
http://www.youtube.com/watch?v=kAIpRRZvnJg

Jacek Walkiewicz, Pelna moc możliwości
http://www.youtube.com/watch?v=ktjMz7c3ke4


Do zobaczenia na warsztacie!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.