Facebook Google+ Twitter

Po co komu takie sondy?

Z reguły nie biorę udziału w żadnych sondach, bo uważam je za bezproduktywne zajęcie. Tym razem, także nie wypowiadałem się, ale dzisiejsza, przynajmniej wieczorna sonda w W24, przyciągnęła mimochodem moją uwagę.

Przeczytałem podrzucony temat i proponowane odpowiedzi, brzmiące następująco:
Prezydent Miedwiediew zarządził, że czasu zimowego w Rosji już nie będzie.

Doskonały pomysł! Też tak chcę w Polsce, bo te ciągłe zmiany są okropne.
No to teraz zmiany wprowadzą i u nas, skoro z nas "bratni naród".
Miedwiediew, "ludzki pan", zatroszczył się o lud ;-)
Jakby nie było większych problemów.


Przeczytałem
i sam sobie zadałem pytania. Zadaję je również Redakcji W24. Po co komu takie „sondy”? Kto formułuje owe bzdurne odpowiedzi? Kto, i co, chce przez tę „sondę” uzyskać. Po co w tej „sondzie” zupełnie zbędne opinie o Miediewiwie „ludzkim panie” i o „bratnim narodzie”?

Komu i czemu ma służyć ta, nie na miejscu, uszczypliwość. Dlaczego decyzja Miedwiediewa, ma niby być spowodowana chęcią przypodobania się „ludowi”? Po co to chichotanie? Końcowy emotikon przypomina mi rozkoszny chichot Pana Redaktora Saneckiego w „Szkle Kontaktowym”, który zaśmiewa się z własnych, subtelnych zapewne w jego mniemaniu, dowcipów.

Dlaczego rozważania o czasie letnim i zimowym, mają ulec presji „ważniejszych tematów”?
A może właśnie to jest ważniejszy temat, niż całe to polskie młócenie słomy, np. na temat głupiej wypowiedzi posła Węgrzyna i innych równie „ważnych”‘ tematów wciskanych ludziom przez media.

Wielkość polityka polega miedzy innymi na tym, że jest zdolny do podejmowania samodzielnych, nawet kontrowersyjnych decyzji. Gdyby premier Tusk, miał śmiałość premiera Miedwiediewa, nie płaciłby ani on sam, ani cała Platforma Obywatelska, za trzyletnie kunktatorstwo i puste w większości obietnice. To nie Miedwiediew, ale nasi politycy podlizują się „ludowi” i ze strachu przed „słupkami” nie robią tego, co powinni!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Adamie, na Twoje poczucie humoru to jednak po cichu liczyłam! ;-) A tu taka "sieriozność" z tego tekstu wyziera... :-)
A tak serio, też wzięłam udział w tej sondzie (bo jak łatwo się po tym komentarzu domyślić, ja ją wstawiałam). I wybrałam opcję 1. , bo mnie naprawdę ten pomysł się podoba; zmian czasu nienawidzę i chętnie zostałabym przy jednym :-)
Ale przy układaniu pytań do takiej sondy, muszę mieć na uwadze różnorodność opcji. Czy sądzisz, że nie ma ludzi, którzy wybiorą opcję 2. lub 3. ?
A opcja 4. - dla tych, których problem nie zajmuje, zmiana czasu im nie doskwiera? Myślisz , że nie ma takich? Mają prawo powiedzieć, że są większe problemy niż zmiana czasu.

No cóż, następnym razem sonda będzie pompatyczna. Tylko co ja zrobię, jak wypadnie mi ją dodać np. 1 kwietnia? ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.