Facebook Google+ Twitter

PO i PSL mają usprawnić komunikację między sobą

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-03-04 21:33

Przywódcy Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego uzgodnili, że partie koalicyjne powinny usprawnić wewnętrzną komunikację. Ma to zapobiec takim różnicom zdań, jak na przykład w sprawie opcji walutowych czy kredytów wypłacanych z Funduszu Pracy.

Spotkanie koalicjantów trwało 1,5 godziny. Szef klubu Platformy Obywatelskiej Zbigniew Chlebowski zapewniał po jego zakończeniu, że nie ma żadnych zgrzytów czy rozłamów. Podkreślił jednak, że partie koalicyjne powinny częściej ze sobą rozmawiać. Poseł tłumaczył, że rzeczy, które są ważne zwłaszcza w czasie kryzysu, będą wymagały szerszej wewnętrznej debaty i większego namysłu.

Z kolei szef klubu parlamentarnego PSL Stanisław Żelichowski powiedział, że przed spotkaniem pojawiały się drobne kontrowersje, po rozmowach nie ma już jednak o czym wspominać.

Zbigniew Chlebowski poinformował, że jutro będzie rozmawiał o opcjach walutowych, między innymi z wicepremierem Waldemarem Pawlakiem.

W spotkaniu koalicyjnym uczestniczyli także, ze strony Platformy Obywatelskiej premier Donald Tusk i wicepremier Grzegorz Schetyna, ze strony PSL-u wicepremier Waldemar Pawlak i Jarosław Kalinowski.
JS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.