Facebook Google+ Twitter

Po koncercie ET Tumason we Włocławku

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-02-19 08:54

Wczoraj, tj. 17 lutego, na scenie we włocławskim klubie bluesowym T.B. KING wystąpił ET Tumason. Włocławek był jednym z 14-stu miejsc, w którym Artysta pochodzący z Islandii, dał koncert.

 / Fot. ET Tumason, fot. Piotr Król / Fot. ET Tumason, fot. Piotr KrólŚrodowe spotkania w T.B. KING BLUES CLUB&RESTAURANT to blues w najbardziej wrażliwym, akustycznym wykonaniu. Każde słowo i każdy grymas Artystów podkreślony jest dźwiękiem gitary i niebywałą aurą, którą tylko koncerty akustyczne są w stanie zapewnić.

ET Tumason to niezwykle ekscentryczny muzyk. Podczas poprzedniego pobytu w Polsce zapomniał… przywieźć na sprzedaż swoje płyty. Często zdarza mu się zapominać teksty utworów oraz zatracać się na scenie. Nie przywiązuje zbyt wielkiej uwagi do wyglądu oraz rzeczy materialnych - o czym może świadczyć fakt, że w chwili przeprowadzki do Pragi pewnego zimowego miesiąca, wziął ze sobą tylko trampki i gitarę.

W Polsce wypija hektolitry piwa, a gdy zabraknie tego trunku wypija wszystko inne, by na koniec znów grać na gitarze. Media określają go jako szalonego Islandczyka, który swą dzikością i nieprzewidywalnością przyciąga coraz większe rzesze fanów. Ci, którzy byli środowego wieczora w T.B. KING, sami mogli przekonać się o szaleństwie ET Tumasona.
 / Fot. ET Tumason, fot. Piotr Król / Fot. ET Tumason, fot. Piotr Król / Fot. ET Tumason, fot. Piotr Król

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

elyvty
  • elyvty
  • 14.07.2011 16:15

Q4PPxP <a href="http://xvcmhxmidgue.com/">xvcmhxmidgue</a>, [url=http://vwkjyuktqfue.com/]vwkjyuktqfue[/url], [link=http://tilqhriexurk.com/]tilqhriexurk[/link], http://gakcluuaznsm.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.02.2010 20:30

Super artykuł i galeria!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.