Facebook Google+ Twitter

PO może rządzić sama. PSL posłany na kanapę PSL

Jak podaję Rzeczpospolita, nowy sondaż pracowni Gfk Polonia, nie pozostawia wątpliwości. Na polskiej scenie politycznej dojdzie do znaczących zmian. Układ sił w polskim sejmie przeobraża się.

2007 / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:2007_11_16_Zaprzysi%C4%99%C5%BCenie_rz%C4%85du_Tuska_%283%29.JPG
Jak podaję Rzeczpospolita, sondażownia Gfk Polonia przeprowadziła na zlecenie gazety kolejne badanie. Wynika z niego, iż Platforma Obywatelska uzyskała poparcie rzędu 49 procent. Główna partia opozycji uzyskała wynik poparcia wynoszący 37 procent. SLD z kolei osiągnęło poparcie 9-procentowe. Zaskakujący wynik uzyskało PSL. Wynik partii chłopskiej oscylował wokół 2 procent.

Jeżeli wyniki tego sondażu odzwierciedliłyby rezultaty wyborów, PO mogło by utworzyć rząd bez porozumienia z jakąkolwiek partią. Zaskakujący, natomiast, jest wynik PSL. Ta partia, zasiadająca w polskim sejmie od 20 lat, nie przekroczyłby progu wyborczego.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Walery Wątróbka
  • Walery Wątróbka
  • 26.04.2011 06:04

Nareszcie. Patrząc na tego Bustera Keatona { W. Pawlak} Polskiej sceny politycznej nikomu nie jest do śmiechu. PSL to najbardziej skorumpowana { po PO} partia będąca u władzy. Minister rolnictwa to cham jakiego można jeszcze spotkać na zapadłych wsiach. Mają też paru większych głupków których wysyłają do rozweselania gawiedzi. PO i PIS wyeliminują PSL z rozgrywek i zrobią to z premedytacją.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.