Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12269 miejsce

"Po prostu Raj" Ewy Bajek w obiektywie Bartłomieja Senkowskiego

20 czerwca tego roku w Apartamentach Słonecznikowa w Krakowie odbył się wyjątkowy wernisaż prac malarki Ewy Bajek i wystawa rzeźb Christopha Krane.

Ewa Bajek / Fot. Bartłomiej SenkowskiPrace malarskie Ewy Bajek, prezentowane podczas wyjątkowego wernisażu artystki, w Apartamentach Słonecznikowa w Krakowie, charakteryzowały się dużą wyrazistością barw i ogromnym ładunkiem emocjonalnym. Motywy rajskie, dominujące w pracach malarki, doskonale wpisały się w klimat miejsca, w którym zorganizowana została wystawa.

Rzesza wielbicieli talentu krakowskiej malarki szczelnie wypełniła kameralne wnętrza Apartamentów, tworząc tym samym unikalną atmosferę miejsca i wydarzenia.

Dopełnienie wernisażu stanowiły prace Christopha Krane, którego rzeźby do tej pory prezentowały znane europejskie galerie, m.in. Galeria „Hand&Werk” w Düsseldorfie, Galeria „Hüter” w Antrah, czy Galeria „Cloreather Mühle” w Viersen. Apartamenty Słonecznikowa dołączyły do grona tych znakomitych, artystycznych lokalizacji.

Ewa Bajek zorganizowała do tej pory blisko 20 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą. Brała udział w ponad 80 wystawach zbiorowych. Prace artystki odnaleźć można w prywatnych zbiorach
w Polsce, Anglii, Francji, Hiszpanii, Kanadzie, Niemczech, czy Włoszech.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.slonecznikowa.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.