Facebook Google+ Twitter

Po prostu walcz!

Film, w którym miłość miesza się z nienawiścią a tchórzostwo z walką o przetrwanie.

Fantastyczny film producentów „Sten up”, czyli reżysera Jeffa Wadlowa i scenarzysty Chrisa Hauty, w którym życie dla głównego bohatera to walka o honor i miłość, gdzie wola walki wygrywa z tchórzostwem a miłość miesza się z nienawiścią.

Film opowiada o młodym chłopaku o imieniu Jake Tayler, który przeprowadza się z rodziną do innego miasta gdzie aby być lubianym trzeba umieć się bić. Jake ma niemiłe wspomnienia z przeszłości związane ze śmiercią ojca przez co jest zagubiony w życiu i buntowniczy. Życie naszego bohatera zmienia się podczas jednej z imprez , na którą zostaje zaproszony przez śliczną koleżankę Amber. Podczas imprezy zostaje upokorzony i pobity przez mistrza ringu Rayana McCarty’ego . Jednak los uśmiecha się do naszego bohatera i na swojej drodze spotyka właściciela szkoły walki Jean Rogna , który uczy Jake’a jak kontrolować swoje emocje oraz sztuki walki. Po nauce u mistrza Jake jest gotowy do kolejnego starcia z Rayanem.

Doskonały film zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Idąc na ten film sądziłam, że będę się nudzić jednak naprawdę byłam miło zaskoczona. Warto go obejrzeć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.