Facebook Google+ Twitter

Po raz drugi Man Li Szczepańska zagrała Chopina w Brochowie

Już po raz drugi Man Li Szczepańska zagrała w bazylice w Brochowie, miejscu chrztu polskiego kompozytora Fryderyka Chopina. Aplauz i bisy w wypełnionej Bazylice były nagrodą za wirtuozerię pianistki. .

1 z 10 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Man Li należy do światowej czołówki wykonawców muzyki Chopina i potrafiła w sposób niezwykły wczuć się w polskość jego muzyki i ją znakomicie rozumieć, interpretować  przy czym gra z pamięci aż połowę napisanych przez niego dzieł
Man Li należy do światowej czołówki wykonawców muzyki Chopina i potrafiła w sposób niezwykły wczuć się w polskość jego muzyki i ją znakomicie rozumieć, interpretować przy czym gra z pamięci aż połowę napisanych przez niego dzieł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

@Rafał Gdak: ale i tak większość zdjęć to zdjęcia o wartości sentymentalnej. Na tych o nr 2,3,4 jest teść Pana Szczepańskiego i jego (oraz Pani Man Li) dzieci. Natomiast na zdjęciu 9 jest sam Pan Szczepański (pierwszy od lewej). Ciekawe jak stojąc i pozując zrobił to zdjęcie (bo podpis wskazuje, że On jest autorem)? Może samowyzwalaczem...
@Bartłomiej Bąk: mam równie "ciekawy" podpis: "Jej talent muzyczny wyzwala eteryczną siłę nut wielkiego Fryderyka i kiedy czyni pasaże muzyczne bywa lżejsza od mgły, jaśniejsza od Słońca, a przy tym bliska Polsce, bowiem dla niej jest wspólna materia - światowe dziedzictwo muzyki Chopina." (zdjęcie 3.)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zwracam honor panie Rafale.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie usunąłem żadnej fotografii z tego materiału. Sugerowałem za to usunięcie tych, które nie wpisują się w ramy relacji z wydarzenia i mają wartość jedynie sentymentalną. Chodzi głównie o pozowane zdjęcia w gronie rodziny i przyjaciół, niezrozumiałe dla czytelnika, który nie zna ludzi na nich zgromadzonych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Rafał usunął moim zdaniem najlepszą fotografie, podpisaną przez pana Jana Piotra Szczepańskiego mniej więcej w stylu "na zdjęciu Man Li, wybitna pianistka, obok Jan Piotr Szczepański, wybitny znawca kultury...", przy czym zwrot "wybitny znawca kultury" to przytoczenie dosłowne :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Interwencja Red. Gdaka na niewiele się zdała, niestety. Znów mamy "portret rodziny we wnętrzu", a nie relację z wydarzenia kulturalnego.
@Panie Bartłomieju, podpisy przywodzą mi na myśl grafomańskie popisy Mniszkówny, autorki "Trędowatej".

Komentarz został ukrytyrozwiń

na polecenie administratora p. red. Gdaka 8 z 20 zdj. z powyższej zostało usuniętych co zmienia sens materiału,w którym otoczką wydarzenia recitalu jest także osobowość pianistki, ciekawość świata jej i towarzyszącej rodziny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto robił zdjęcia i podpisy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapraszam do obejrzenia galerii. Moja rodzina zamieszkała niedaleko Brochowa bo w rezydencji Jan Gruszyńskiego w Magdalence pod Warszawą. Dziekuję Mu raz jeszcze z gościnę

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.