Facebook Google+ Twitter

Po raz pierwszy w historii primabaleriną American Ballet Theatre została Afroamerykanka (wideo)

Po raz pierwszy w 75-letniej historii American Ballet Theatre primabaleriną została Afroamerykanka. Misty Copeland pracowała na swój sukces przez kilkanaście lat.

 / Fot. By Gilda N. Squire Gildasquire (Extracted from File:From the ballet Coppelia.jpg) [CC BY-SA 4.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], viaMisty Copeland jest pierwszą Afroamerykanką, która została primabaleriną w elitarnym American Ballet Theatre. To pierwszy taki przypadek w 75-letniej historii tej instytucji. tancerka na swój sukces pracowała przez kilkanaście lat. - Czuję się naprawdę zaszczycona, że zostałam główną primabaleriną i pierwszą Afroamerykanką, której się to udało - powiedziała na konferencji prasowej. Mimo ogromnego sukcesu, Copeland nie zamierza osiąść na laurach. - Chodzę na zajęcia każdego ranka, pracuję nad swoim ciałem przez 8 godzin dziennie, bo wiem, że muszę być w formie, gdy będę na scenie - przyznała.

Czytaj także: Kobieta będzie patronką banknotu 10-dolarowego. Sekretariat Skarbu USA poszukuje kandydatkiCNN Newsource/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.