Facebook Google+ Twitter

PO rusza z ofensywą. Seria spotów i billboardów na koniec kampanii

Platforma Obywatelska planuje w połowie września zaskoczyć wyborców. Na konwencji, 10 września, przedstawi program wyborczy, po czym ruszy z medialną ofensywą. PO zaatakuje spotami i billboardami w całym kraju.

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaJak podaje Rzeczpospolita, działacze Platformy zdają sobie sprawę, że decydujące dla wyniku kampanii są jej ostatnie tygodnie. Polityk z otoczenia premiera mówi, że "wszystkie partie czekają, by uderzyć na ostatniej prostej", co - jak się okazuje - jest także zamierzeniem PO.

Małgorzata Kidawa-Błońska, rzeczniczka sztabu wyborczego podkreśla, że "trzy tygodnie przed wyborami będą najważniejszą częścią kampanii", tym bardziej, że w okresie wakacyjnym toczyła się raczej wolnym tempem.

Sondaż OBOP. W Sejmie nic się nie zmieni. Mniejsze partie bez szans


Konwencja ugrupowania, która odbędzie się 10 września, ma być okazją do spotkania z wyborcami. Będzie punktem zwrotnym, po którym Platforma rozpocznie kampanię wizerunkową.

Pojawią się spoty telewizyjne oraz billboardy promujące partię. Nieoficjalne źródła podają, że w tych pierwszych wystąpi premier Donald Tusk. Rzeczniczka mówi jednak, że nie ma w tej sprawie ostatecznej decyzji.

Pewne jest za to, że twarz premiera nie będzie zdobić billboardów. Tusk chciał zakazać tej formy podczas wyborczych kampanii, jednak zakaz odrzucił Trybunał Konstytucyjny. Premiera najprawdopodbniej zastąpią inni znani politycy z Platformy.

Polityk sztabu wyborczego PO zapowiada: "będziemy się chwalić tym, co zrobiliśmy, ale też przyznawać, że nie wszystko się udało". W materiałach zawarte będą także plany na następną kadencję. Platforma nie zamierza atakować opozycji.

Do Wiadomości24 możesz dodać
własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Polski Polak
  • Polski Polak
  • 10.09.2011 12:18

POLACY. PO, PIS, SLD,PSL, to jedno i to samo, jesli w jednej bedzie za malo to sobiie przejdza do drugiej, to nie jest demokracja. bawia sie z nami tak od ponad 20tu lat zobaczcie na youtube " nocna zmiana" , oddajcie glos na kogokolwiek, byle nie na nich.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polski Polak
  • Polski Polak
  • 10.09.2011 12:13

"Zaatakuje bilbordami i spotami reklamowymi" i wszystko jasne, znowu bedzie nastepne klamstwo panie tusk???? zeby zylo sie latwiej? ale komy? twoim kolesiom i kolezankom? ile z obiecanych zmian dokonales??? autostrady?? podatki w dol??? i jeszcze widzac ze euro nie maszans na przetrwanie chcesz nas wciagnac w to cos??? zamiast wydawac na klamstwa opowiadane w telewizjii za nasze pieniadze daj je biednym. NAJWIEKSZY OSZUSCIE POLSKI.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gość
  • Gość
  • 08.09.2011 15:17

A gdzie rozliczenie z pracy rządu! póżniej ofensywa

Komentarz został ukrytyrozwiń
Olaf
  • Olaf
  • 08.09.2011 15:14

My również już nie oddamy im głos za te obiecanki i kłamstwa jak również wyrzucanie pieniędzy w błoto chociażby ostatnio kara od UE za przekazanie niezgodnie z przepisami pieniędzy z modernizacji kolei na budowę dróg i autostrad - wiadomo z Tusk i jego rząd tego nie będą płacić tylko my

Komentarz został ukrytyrozwiń
jk
  • jk
  • 07.09.2011 23:58

KorupcjaPO:Rybińskiego,Arłukowicza,Kluzik,Rosatiego,posłów SLD,PJN,...?-WYNIKI WYBORÓW : PIS-39% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,pozostałe partie po 0,2% ,nie pójdzie 13% ...plotkują studenci - Goebbelsowskie zasady NIESIOŁA? - chyba wyrzucą go z PO jak POligłupa ...BRUTALNY ATAK POLITYCZNY : SLD,PO,PSL na około 9 ml. WYBORCÓW PIS .Po co było tak długo terminami manipulować - Po co te kłamstwa?-SKANDAL,HIPOKRYZJA,CYNIZM,TOTALNA KOMPROMITACJA mówią ludzie -Kalisz, posły komisji SLD,PSL,POligłupy przed TK ? -czy nie dość hipokryzji i kłamstw ? i komentarzy pseudo - mediów i zapraszanych ludzi z PZPR ? BLIDA sama popełniła samobójstwo to wielokrotnie stwierdziła prokuratura -czy bała się sypać KOLESI? Obwinianie SAMOBÓJSTWEM premiera KACZYŃSKIEGO i eurodeputowanego parlamentu ZIOBRĘ to ABSURD i SKANDAL-zakrawa na PARANOJĘ? mówią także studenci "Wolała się sama zastrzelić niż czekać w areszcie na kawałek sznurka i pomocną dłoń do powieszenia się ?" - pisze jeden z internautów , inny -"Szanowny Pan Poseł kalisz powinien najpierw zmienić dietę bo ona jak się okazuje dotychczasowa dieta zdaje sie mieć wpływ na nie tylko na jego tuszę. A tak przy okazji jak on wyjaśnił fakt, że niewinna niczym lilija B.Blida strzela sobie w łeb ot tak, bo ma być przesłuchana ? Nikt jej nie nawet nie aresztował miała być ZATRZYMANA (a to różnica). Czego się bała - chyba nie Władców Mordoru (strasznych Ziobrów i Kaczyńskich) bo w to chyba tylko czytelnicy Gazetki Wyborowej mogli by uwierzyć (tylko pseudo - media mogą w to wierzyć). Czy nie bała się przypadkiem długich rąk mafii węglowej i ludzi z nią związanych z którymi miała kręcić lody ? ",osiągnięcia (NIE)rządu-totalna kompromitacja,ściema ,pijar,...PO,PSL -tylko KACZYŃSKI i PIS wygrywając wybory może URATOWAĆ POLSKĘ-KACZYŃSKI premierem,a PIS samodzielnie RZĄDZI-45% wyborców.PRZYSTAWKI SL,SLD,PJN poza sejmem.Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA-poprzez szantaż?

Komentarz został ukrytyrozwiń
dublin
  • dublin
  • 07.09.2011 23:15

gdzie ta zilona wyspa obiecana .te wsxzystkie obietnice teraz kocham PIS i daje im moj glos

Komentarz został ukrytyrozwiń
DOBRE
  • DOBRE
  • 07.09.2011 23:13

JA GLOSU IM NIE DAM ,RAZ NAS OSZUKANO ZIELONA WYSPA TYLKO DLA POLITYKOW.ZYCZE IM ZEBY JUZ PRZESZLI NA EMERYTURY DALI INNYM SZANSE.NIECH LEPIEJ POMOGA BIEDNYM ZAMIAST WYDAWAC MILIONY NA KAMPANIE ,NIECH IDA DO TELEWIZJI SIE REKLAMOWAC ZAMIAST PLUC SOBIE W TWARZ MOGA PRZEDSTAWIAC PLANY .2 AFERY NA DZIS W TELEWIZJI OCZYWISCIE TYLKO ZLE NA TEMAT PIS .PIS NIECH WYGRA IDE TERAZ JEMU DAC GLOS ZEBY SIE WYKAZALI .PLATFORMA MIALA WLADZE I TYLKO CYRKI W TELEWIZJI WIDAC JAKA WLADZE MA RZAD NA TELEWIZJA ZE TYLKO ZLO KTORE DOTYCZY PIS UKAZYWAC MUSZA.TO JEST CHORE .

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja lubię oglądać S-F to lepsze niż Gwiezdne Wojny.

Obiecałeś ty nam Donald drugą Irlandię a jedziemy na Islandię.

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlińska
  • elaszychlińska
  • 07.09.2011 21:29

WSZYSCY MUSZĄ MIEĆ RÓWNE SZANSE @ PANIE ŁUKASZU . Prezes wisiał jako samozwańczy premier miesiąc przed ogłoszeniem wyborów tak się bidak bał

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
  • gorol
  • 07.09.2011 19:20

napluc do rak zakasac rekawy i jadymy na to.spoty niespoty.