Facebook Google+ Twitter

Po skandynawsku, ale w korzystnej cenie?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-06-13 09:05

Wyjazd ze znajomymi do krajów skandynawskim najbardziej opłaca się promem!

Urlop planowany w krajach skandynawskich nie musi być drogi – koszty można znacząco obniżyć dzięki nowej ofercie firmy Scandlines, która pozwala na zorganizowanie wyjazdu grupowego (10 osób) i zabranie na pokład promu własnego samochodu. Nowy bilet pod nazwą Super Saver upoważnia do przewozu samochodu do 6 metrów i 9 osób.
Firma Scandlines - jedno z największych przedsiębiorstw żeglugowych – przygotowała specjalną ofertę wakacyjną. Od 28.05. do 30.06.2014 za rejs promem z Rostocku do duńskiego Gedser pasażerowie zapłacą tylko 67 euro. Nowy bilet pod nazwą Super Saver upoważnia do przewozu samochodu do 6 metrów i 9 osób. Osoby, które uzależniają termin wyjazdu od pogody mogą zamówić bilet on-line nawet na dzień przed wyjazdem.
Warto pamiętać, że przeprawa promowa ma wiele zalet i może być alternatywną metodą podróżowania. Wybierając się w podróż własnym autem możemy zabrać bagaż dowolnej wielkości, a samą podróż przyjemnie spędzić na pokładzie – by następnie oddać się przyjemności zwiedzania najpiękniejszych miejsc Danii zlokalizowanych blisko portu Gedser.
Kopenhaga, szwedzki Flair w portowym Malmö, połączony ze stolicą Danii mostem Oresund, duński Roskilde Fjord, który z kolei przyciąga unikatowymi krajobrazami i muzeum Viking Ship – to miejsca, do których dotrzemy w ciągu maksymalnie dwóch godzin. Z Gedser jest 1,5 godziny jazdy samochodem od zabytkowego miasta na Zelandii. Osoby szukające spokoju, z dala od cywilizacji mogą znaleźć odprężenie na wyspie Møn z imponującymi klifami. Powrót z wyspy do Gedser zajmie tylko 45 minut. A jeśli ktoś szuka miejsca na zabawę dla całej rodziny powinien wybrać się do parku rozrywki Lolland – Falster, skąd w 30 minut można dojechać do parku safari Knuthenborg.
Więcej informacji, inspiracji do podróży i system rezerwacji online dostępne na stronie www.scandlines.pl .
(Aleksandra Zenio )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.